The Kroach w Andrzeju, nie denerwuj się

threkroachW piątek, 16 czerwca o godz. 19 w Andrzeju, nie denerwuj się wystąpi The Kroach. Poza nimi na scenie pojawią się Fireball i Bad Reputation. Wstęp wynosi 10 zł.

The Kroach jest młodą formacją z Sulejówka, która w obecnym składzie gra od półtora roku. Gra własny repertuar, a ich utwory balansują na pograniczu różnych stylów muzycznych od heavy przez progressive metal do metalcore’u. Wydali debiutancki album „And Hel We Are” Supportowali takie zespoły jak Turbo, Nocny Kochanek i Kabanos, grali razem z pierwszym wokalistą Anthrax Neilem Turbinem w warszawskim Hard Rock Cafe. Są tegorocznymi reprezentantami Polski na bands battle na festiwalu Wacken Open Air w Niemczech.

Fireball to metalowy zespół z Łodzi. W swojej dyskografii ma debiutancki album „Neither beginning nor end” oraz najnowszą EPkę „Running on the edge”. Zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce. Muzyka Fireball to połączenie śpiewanych i krzyczanych wokali z melodyjnymi riffami gitarowymi, solówkami i ciężkimi breakdownami.

Bad Reputation to 5 młodych ludzi, chcących zarażać swoją muzyką innych. Powstali na początku 2016 r. w Kielcach. Grają szeroko pojętą muzykę rockową. Zagrali kilkanaście koncertów. Wygrali głosowanie publiczności w Festiwal Scyzoryki 2017 r.. Ostatnio wydali dwa utwory pod tytułem „Paranoja” i „Nawrócenie”.

Line-up:
19:00 Bad Reputation
20:00 Fireball
21:00 The Kroach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *