antigamaW niedzielę, 28 czerwca o godz. 20 w DOMu rozpocznie się impreza muzyczna. Na scenie pojawią się: Antigama, Komendarek, Rogi oraz X. Wstęp wynosi 20 zł.

ANTIGAMA i jej nowy album „The Insolent” to szczytowa forma zespołu uważanego za jeden z najlepszych na świecie w swoim gatunku. Koncerty w Warszawie i Łodzi to specjalne, okolicznościowe wydarzenia, podczas których zaprezentują się artyści współpracujący z Antigamą. Zespół w maju odbył trasę po USA oraz zagrał koncert na prestiżowym festiwalu Maryland Deathfest, uznany za jeden z najlepszych występów tegorocznej edycji. Na koncercie zostanie zarejestrowany materiał video do nowego teledysku Antigamy. Wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich maniaków oryginalnej i bezkompromisowej muzyki.

Zarejestrowany w lutym w JNS Studio w Warszawie „The Insolent” został zmiksowany przez Pawła Grabowskiego we współpracy z zespołem, a masteringu dokonał Scott Hull w Visceral Sound, Bethesda, Maryland (Pig Destroyer, Agoraphobic Nosebleed). Album zawiera gościnny udział Władysława „Gudonisa” Komendarka, legendy polskiej muzyki elektronicznej. Okładkę wykonał Bartek Rogalewicz / hellywood.net

KOMENDAREK – Władysław „Gudonis” Komendarek wyrosły na gruncie muzyki rockowej, dziś uważany jest za jednego z weteranów polskiej muzyki elektronicznej. Różnorodne instrumentarium pozwala na tworzenie eksperymentalnej opartej na nowych koncepcjach. Komendarek do dnia dzisiejszego zaskakuje nowoczesnymi pomysłami i koncepcjami artystycznymi.

ROGI / one man army of doom – Bartek Rogalewicz, były gitarzysta m.in. awangardowo-grindcore’owej grupy NYIA, jak również autor okładki „The Insolent” Antigamy.
ROGI to jedna osoba grająca jednocześnie na perkusji i gitarze, rytuał hałasu i apokaliptycznego bluesa.

X – doomspeed prosto z fabrycznej Łodzi. 'Zamach na świadomość. Patologiczne metra. Pociągi suną. Żaden z nich nie ma normalnych oznaczeń.’ (Filip Szyszkowski)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Procol Harum w Atlas Arenie
ReTo w Sodzie
Mama_Selita_Ldz
Mama Selita w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*