The Hypnotunez w The Rollin’ Barrel

W niedzielę, 24 marca o godz. 19 w The Rollin’ Barrel wystąpi ukraińska formacja The Hypnotunez. Jaku support pojawi się Reflection. Wstęp: 15 zł.

Prawdziwe uderzenie dźwięku i pozytywnej energii prosto z Ukrainy. The Hypnotunez to koncertowa „petarda”, doskonałe połączenie swingu, jazzu oraz innych gatunków tanecznych w klimatach retro, z dziką punk rockową werwą i spontanicznością. Klasyczne instrumentarium big bandowe, takie jak choćby kontrabas, puzon czy trąbka w mariażu z „brudnym”, undergroundowym brzmieniem, od razu porywa widownię do tańca. W stylu Ukraińców można usłyszeć też pozytywne odniesienia do najlepszych wzorców gatunku, jak choćby Gogol Bordello czy Manu Chao.

Zespól wystepowal rok temu Na Festiwalu Inne Brzmienia w Lublinie oraz Festiwalu Filmowym w Warszawie , byl równiez uczestnikiem popularnego programu tv w swoim kraju Ukraina Ma Talent.

Obecnie ma w przygotowaniu trasa po Europie .W Planach sa koncerty min Polska, Czechy, Niemcy, Słowacja, Francja oraz Szwajcaria. Zespól był uczestnikiem popularnego programu na Ukrainie X- Factor oraz brał udział w tegorocznych eliminacjach w Konkursie Eurowizji 2019.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *