gospeltime19 maja o godz. 19 w Łódzkim Domu Kultury rozpocznie się koncert grupy The Gospel Time. Bilety kosztują 10 zł.

The Gospel Time jest niezwykle prężnie działającą w Łodzi, znaną i lubianą  grupą artystyczną prowadzoną przez Malwine Lewińską.  Swoją drogę artystyczną zespół rozpoczął dziesięć lat temu i na stałe współpracuje z Łódzkim Domem Kultury. Jego członkami są zarówno studenci, jak i absolwenci łódzkich uczelni. Wokaliści zepołu z wyjątkową pasją i zaangażowaniem uczestniczą w wielu warsztatach prowadzonych m.in. przez Briana Fentressa z USA, Natalie Philips i Petera Francisa z Londynu, Wande Reese, Carme Reese z USA, Solomona Facey’a z Anglii oraz Petera Steinvinga z Danii. Są spontaniczni, żywiołowi, tworząc w trakcie koncertu niepowtarzalną atmosferę.

„Za cel postawiliśmy sobie propagowanie muzyki gospel nie tylko na koncertach dla wybranej publiczności, ale też w mediach i programach rozrywkowych. Jesteśmy jednym z pierwszych w Polsce chórów gospel, który postanowił otworzyć się na publiczność programów typu talent show. Na koncie mamy świetnie przyjęty występ w półfinale Must Be The Music – Tylko Muzyka na antenie Polsatu oraz w programie Mam Talent. Dodatkowo na naszym koncie mamy występy w Dzień Dobry TVN, Dobry wieczór, Strefa miejska, Maksymalnie kulturalnie na antenie TVP Łódź oraz TV TOYA. Grupa wystąpiła również w wielu audycjach radiowych m.in. w radiu Eska, Żak, Planeta, Wawa.”

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
rustycage
Rusty Cage w Stereo Krogs
Ray_Wilson_manufaktura_press2
Koncerty w Łodzi – maj 2015
limboski
Limboski w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*