IMG_9783W czwartek, 19 listopada o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert formacji The Dumplings. Bilety: 35 zł – ulgowe / 40 zł – normalne.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Dumplings”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy we wtorek (17 listopada), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od tomw.. jkaras…

Nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem. Intensywność emocjonalna przełożona na teksty, opisujące mikrokosmos relacji międzyludzkich z perspektywy młodych. Taneczny smutek, chwytliwe melodie i antyteza gwiazdorstwa. Justyna Święs (śpiew i teksty) i Kuba Karaś (muzyka i teksty) udowodnili, że potrafią przemawiać własnym głosem.

2014 rok był dla zespołu czasem intensywnej pracy. W styczniu nagrywana była płyta w domowym studiu Bartosza Szczęsnego z Rebeki (który był producentem krążka). Piosenki The Dumplings znalazły się w fimie „Facet (nie)potrzebny od zaraz” i spektaklu „ONY” Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. Powstała także muzyka specjalnie napisana przez Kubę do spektaklu „Elling” w Teatrze Śląskim w Katowicach.

Premiera albumu „No Bad Days” (13.05.2014) zbiegła się z koncertami w Anglii na festiwalach Liverpool Sound City, The Great Escape w Brighton i Londynie. Płyta promowana była koncertowo przez całe lato i jesień 2014 (m.in. Off Festival, Grape Festival na Słowacji czy United Island w Pradze)

W 2015 roku zespół promował swoją muzykę za granicą. Zagrał koncert w Paryżu podczas imprezy Polish Fashion Now, w Meksyku na Festiwalu filmowym Short Waves oraz cztery koncerty w Tokio w ramach japońskiej trasy koncertowej. Podczas entuzjastycznie przyjętego przez publikę koncertu na Openerze 2015 (15 tysięcy osób zgromadziło się w TentStage) the Dumplings zagrali nowe utwory, które znajdą się na  drugiej płycie zespołu „Sea You Later”, której premiera jest zaplanowana na 13 listopada 2015.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bloom
Daniel Bloom w Wytwórni (zakończony)
Ladies_Night_-_listopad
Ladies Night w Cinema City (zakończony)
LAJ – Raczkowski & Kostka Duo / Marcin Wasilewski Trio (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*