The Dreadnoughts w Gnieździe Piratów (zakończony)

dreads_2010_lodz28 stycznia w Gnieździe Piratów odbędzie się niezwykły koncert kanadyjskich piratów z Vancouver. Mamy dla was bilety na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila pod adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Piraci”, w treści napiszecie dlaczego chcielibyście pójść na ten koncert. Nie zapomnijcie podać także swojego imienia i nazwiska.

Do rozdania mamy dwa pojedyncze zaproszenia, które otrzymają autorzy najciekawszych maili. Zabawę zakończymy 26 stycznia o godz. 23:59. Każdego, komu nie uda się zdobyć biletu zapraszamy do zakupu wejściówek w cenie 20/25 zł.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin.

Fundatorem nagrody jest organizator koncertu


The Dreadnoughts (biggest, baddest, drunkest, punkest celtic band) powstali w 2006 roku po wielu pintach taniego piwa w East Vancouver w najbardziej nieprzyjemnym pubie. The Dreadnoughts łączy szanty z irlandzkimi brzmieniami oraz solidnym, miażdżącym wnętrzności street punkiem.
 

 

 
Określają się jako banda nieprzystosowanych pijaków, którzy pozostają wierni starożytnym balladom oraz histerykom, którzy niegdyś opłynęli cały świat – a wszystko w hałasie nowoczesnego punku pełnego huligańskiej furii. Zespół rozpoczął od połączenia muzyki celtyckiej z punkiem w wykonaniu dziadków The Real McKenzies, i od tamtej pory nigdy się z tego nie wycofali. Skrzypki, akordeon, mandolina, flażolet irlandzki, gitary i perkusja. W każdej dziurze, w której zagrali, stawali się niezwykle znani ze swoich pełnych mocy, chaotycznych wystąpień na żywo. W ciągu krótkich trzech lat powoli, ale pewnie, dołączyli do kanadyjskich legend punk rocka. 

www.myspace.com/vancitydreadnoughts 

 
/informacje prasowe.
Uwaga! KONKURS ZAKOŃCZONY Nagrody otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od :”witko…” i „alek…”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *