The Ritual Tour w Luce

ritualLegenda polskiego black metalu, Christ Agony, pojawi się w Łodzi. Wraz z Feto in Festus oraz supportami w postaci grup Erased i Soulless Carnage wystąpi 20 października w Luce. Bilety 15/20 zł do nabycia w klubie i restauracji w godz.11-18.

Christ Agony – ikona polskiego black metalu. Zespół z Morąga założony w 1990 roku przez Cezara, który do dzis pełni rolę gitarzysty i wokalisty, od ponad dwunastu lat wspomaganego przez Reyasha. Najnowszy, dziewiąty album studyjny 'NocturN’ – z gościnnym udziałem Inferno, legendarnego perkusisty znanego z Behemoth, Azarath czy choćby Witchmaster, ukazał się we wrześniu 2011 roku nakładem Mystic Production na całym świecie.

Feto to Festus –  grający grinding death metal zespół wywodzący się z trzech warmińsko-mazurskich miast (Ostróda/Morąg/Orneta). Początki grupy sięgają sierpnia 2004. Zespół uczestniczył w dwóch tribute albumach „The Darkside Of The Blues – Danzig” oraz „Tribute To Grossmember – MEMORY OF JERZY RÓZIEWICZ (1975-2002)”. Debiut „Far From The Truth” ma premierę w lipcu 2008, wydany został przez REDRUM666. W 2010 roku ukazał się również 3 Way Split “The Strange Case Of The Missing Corpse” wydane przez niemiecką Angel Aids Records. Na splicie obok Feto In Fetus można usłyszeć dwie polskie grindcorowe grupy: Norylsk oraz Fulcrum. W 2012 polska BlackTeamMedia wydała EP „Mortuary” jako mini CD, limitowaną do 100 sztuk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *