a2012-03-24_00-37-15Zespół od dłuższego czasu jest w trasie koncertowej która właśnie ma się ku końcowi. Zdążyli jednak odwiedzić Łódź i zagrać przed tutejszą publiką.

W Lizard King rozbrzmiały nuty starszych, dobrze znanych utworów jak i nowych które pojawią się na nadchodzącej płycie, której premiera lada chwila. Goście usłyszeli „Smutną dziewczynę”, której najbardziej się domagali, „Pokój na jedną noc” którą wspólnie zaśpiewał cały klub czy „Ty i Ja” – nowy singiel The Cuts.

W Łodzi po raz pierwszy zespół wystąpił w nowym składzie. Z ekipą rozstał się Pan TT, a zastąpił go Łukasz „Sokół” Sokołowski. Nie da się ukryć że nowy członek grupy jest mniej widoczny na scenie niż jego poprzednik. Pan TT łatwo łapał kontakt z publiką, której przekazywał sporo energii, zaś Sokół stanowił jedynie tło zespołu. Mimo to koncertu The Cuts z zadowoleniem wysłuchało sporo osób.

Dziś zespół gra ostatni koncert ze wspomnianej trasy koncertowej w Jeleniej Górze. Następnie zespół dokończy płytę, na którą czekamy z niecierpliwością.

Zobacz także:

The Cuts w Stereo Krogs – 7 października 2011 (foto)
The Cuts w Stereo Krogs – 29 stycznia 2011 (foto)
Big Fat Mama w Lizard King (foto)
The Sunpilots w Lizard King (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
eteksor_casting_mini
Zostań wokalistką pop rockowego zespołu Eteksor
IMG_3558
Geyer Music Factory 2012: Piotr Salata (foto+wideo)
DSC_9894
Maria Peszek w Wytwórni (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*