21102012_138Jeden z najciekawszych przedstawicieli nurtu electro indie rocka, zespół The Cuts, ponownie odwiedził nasze miasto. Muzycy wystąpili w sobotę, 20 października w Stereo Krogs. Jako support zagrała grupa Lecter.

To również przedstawiciele alternatywnego rocka, których miastem rodzinnym jest Ozimek. Mają na swoim koncie dwie płyty – wydaną w 2007 roku własnym sumptem Wydostać oraz Inside / Outside z 2011 roku.

joomplu:43688

Po godz. 22 na scenie Stereo Krogs pojawił się Przemek Zdunek, Tom Horn i Łukasz Sokołowski. Od razu wspomnieli, że pojawili się w Łodzi promować swoją najnowszą płytę pt. Zimne słońce. Także podczas muzycznego setu nie zabrakło m.in. Nie kocham cię już, Pamiętam, Ty i Ja, Stereo czy Internetowego Trolla. Poza tym pojawiły się kawałki z poprzednich płyt: Syreny nad miastem (m.in. Smutna dziewczyna, Pokój na jedna noc, Telefon) oraz Czarny Świat (np. To nie ja, Tik Tak, 36,6, Za zamkniętymi drzwiami).

joomplu:43681

Dla The Cuts był to czwarty występ w naszym mieście. Widać, że ma tutaj sporą rzeszę fanów. Warto chociażby w necie poszukać ich utworów, bo grają nieszablonową, skoczną i ciekawą muzykę.

Zobacz także:

The Cuts zagrało w Lizard King (foto)

The Cuts w Stereo Krogs – 7 października 2011 (foto)

The Cuts w Stereo Krogs – 29 stycznia 2011 (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cool_kids_of_death
Kind Off oraz Cool kids of death & Akira Yamaoka na zakończenie 22. MFKiG (foto)
wpawlikkk
Targowa Street Film&Music Festival 2011 – inauguracja (foto)
sofa.8.02.2013_029
Sofa w Scenografii (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*