thecorpseW sobotę, 13 czerwca o godz. 20 w Stereo Krogs rozpocznie się koncert z udziałem grup The Corpse, Terrordome i Eternal Fever. Wstęp wynosi 15 zł.

Koncert THE CORPSE w ramach tegorocznej trasy koncertowej uwieńczającej 30-lecie powstania zespołu. Dodatkowo w ramach trasy Machete Justice 2015 towarzyszy im krakowski TERRORDOME.  The Corpse jest jednym z pierwszych hardcorowych bandów w Polsce. Kapelę tworzą i tworzyli muzycy z Łasku, Łodzi, Zduńskiej Woli i Pabianic.

Terrordome to krakowski kwartet grający szybki i brutalny Crossover Thrash Metal utrzymany w stylistyce lat osiemdziesiątych XX wieku. Główne inspiracje zespołu to Razor, Nuclear Assault, Slayer czy też Crytpic Slaughter. Muzykę Terrordome cechują bardzo szybkie, energiczne tempa i solówki oraz agresywny wokal. Zespół, będąc na scenie od 2005r. aktywnie koncertuje w Polsce i za granicą. Do tej pory dzielił scenę z takimi zespołami jak: Anthrax, Suicidal Angels, Accuser, Caliban, Blunt Force Trauma, Ramming Speed, Andralls, SSS, Ratos De Porao, Frontside, Uganga oraz wieloma innymi.

Eternal Fever- zespół założony przez Kowala, Vaidę i Thomsa w 2011 roku. Z początku reprezentujący sobą czysty Thrash.
W 2012 roku w pierwszym składzie zespół nagrał Epkę Anger Management, którą potem niezależnie wydali. Pod koniec 2013 roku skład został zmieniony, z oryginalnego składu zostali założyciele kapeli. Po energicznych koncertach trasy Thrash Or Be Thrashed kapela rozpadła się by zostać wznowiona pod koniec 2014 roku. Obecnie napisane zostały nowe utwory, które definiują gatunkowo kapelę, która zbiera się do nagrania debiutanckiej płyty i koncertowania w formie lepszej niż kiedykolwiek.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Koncerty w Łodzi – czerwiec 2020
hania2
Hania Stach w New Yorku
fot.E_Schonfeld3
Renata Przemyk w Łódzkim Domu Kultury

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*