scieranski_colorsW niedzielę, 6 lutego o godz. 19:30 w Improwizacji przy Wólczańskiej 38 rozpocznie się niezwykły koncert Krzysztofa Ścierańskiego i zespołu The Colors.

   
Impreza promujuje najnowszą płytę zespołu The Colors w składzie: Bernard Maseli -wibrafon-(KAT), Marek Raduli- gitara, Przemek „Bęben” Kuczyński – perkusja i Krzysztof Ścieranski na Basie.

Choć album sygnowany jest wyłącznie nazwą formacji naszego odwiecznego nr 1 wśród basistów elektrycznych, to i tak mówi się o nim jako o nowej płycie Krzysztofa Ścierańskiego. Co nie dziwi gdy mamy do czynienia z wirtuozem basu „z prądem”, który ma niekwestionowaną pozycję na jazzowym i okołojazzowym rynku. Niniejszy krążek tę regułę potwierdza. Nie tylko pod względem basowej gry, ale również kompozycji, bowiem z wyjątkiem Shorterowskiego standardu, wszystkie dzieła są autorstwem Ścierańskiego. O ostatecznej barwie albumu decyduje również nietuzinkowa gra Maselego i Radulego…

„Są na świecie płyty, które określa się mianem świetnych towarzyszek podróży. Muzyka tak samo zajmująca w kontakcie wyłącznym, jak i w tle. Inteligentna gdy się w nią wsłuchać, ale i przyjemna, gdy nie chcemy się na niej skupiać. I to jest taka płyta.” (Jazz Forum).

Jest to łódzka premiera tego materiału na żywo, nigdzie wcześniej a i długo później nie będziecie mieli okazji posłuchania live tego wyjątkowego składu.

Bilety do nabycia na ten koncert są dostępne tylko i wyłącznie w przedsprzedaży w cenie 30zł. Do nabycia w klubie lub drogą rezerwacji on-line na mail: d_lipinski@improwizacja.nazwa.pl

Patronem koncertu jest Plaster Łódzki.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kiejstut
XVIII Międzynarodowy Konkurs Muzyki Kameralnej im. Kiejstuta Bacewicza
toneraw
Tone Raw w Bajkonurze
Kabanos_lightbox_full
Kabanos w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*