_MG_0019

W niedzielę, 4 sierpnia o godz. 20:30 w Klubie Scenografia odbył się się The Best Of Stand-Up Łódź, czyli spotkanie z najlepszymi stand-upowymi tekstami.

Goście usłyszeli Patryka Czebańczuka i Rafała Paczesia, którzy swoją charyzmą i poczuciem humoru rozbawią was do łez. Warto dodać, że są to przedstawiciele łódzkiej sceny stand-up.

Dużo śmiechu i zabawy to stand-upowy standard, zaś po wystąpieniu chłopaków odbyła się specjalna część open mic na, której oczywiście wszyscy odważni mogli wyjść i się zaprezentować ze swoim materiałem.

Organizatorzy chcą aby Stand-Up stał się nieodłączną częścią Łodzi, aby nie było tygodnia, w którym nie działo by się nic związanego z tą formą rozrywki oraz aby w Łodzi znaleźli się ludzie, którzy sami z czasem próbowaliby swoich sił na scenie.

Dla nich wlaśnie planowane są wieczory open mic, na których będą mogli się sprawdzić. Może gdzieś pośród niszczejących kamienic albo bloków z wielkiej płyty chowają się talenty, które mogłyby zawojować polską scenę Stand-Up? Wspolnie ze Stand-Up Łódź Zachęcamy wszystkich, którzy chcą pomóc i tych, którzy chcą spróbować swoich sił na scenie.

(Tekst – Mat. Prasowe; Fot. R.Darnowski)

                                         Więcej o Stand Up na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
pinokiowdrodze
XIII Wystawa Wakacje z Lalkami – Pinokio w drodze (foto)
PGE Polska Grupa Energetyczna Mecenasem Teatru Wielkiego w Łodzi
Teatr Muzyczny już wyremontowany

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*