analogsW sobotę, 26 października o godz. 21 w Stereo Krogs rozpocznie się koncert punk rockowej grupy The Analogs. Jako support wystąpi Speed Jocker. Wstęp wynosi 10 zł.

The Analogs powstał w 1995 roku w Szczecinie a jego pierwszy album zatytułowany „Oi! Młodzież” jest dzisiaj uważany za jeden z klasyków polskiego punk rocka a sam zespół za prekursorów sceny streetpunk w naszym kraju. Aby uczcić osiemnastolecie swojego istnienia muzycy postanowili jeszcze raz nagrać płytę zawierającą swoje pierwsze piosenki. Trzynaście ulicznych hymnów, które śpiewane są przez kolejne pokolenia, nieprzystosowanych i krytycznie patrzących na świat ludzi zostały nagrane w Mania Studio, co nadało im lepsze brzmienie i dynamikę. Muzycy THE ANALOGS nie zmienili nic w utworach, a jedynie odświeżyli je. Jak sami mówią, uważają ten materiał za kultowy, więc nie bawili się w nowe aranżacje i ulepszenia. Poprawili jedyni braki brzmieniowe wynikające ze sposobu pierwotnego nagrywania utworów. Ta płyta to ważny punk na polskiej mapie muzyki niezależnej.

Speed Joker – ten bękarci pomiot punkrocka, hc i rock’n’rolla dojrzewał w cieniu i smrodzie wilgotnych bram kamienic i pustych fabryk. W skład, który skrystalizował się pod koniec 2011, wchodzą chłopaki z Afroporno i Rocket Mary oraz obdarzona ostrym i jadowitym wokalem Juliett von Satan.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kto wygra „Rockowanie. Gramy Maanam”?
Amarena i Gwiezdne Lawety w Protestacji
gpp
Guantanamo Party Program i Paperplanes w Koniec Końców

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*