analogsW piątek, 2 października po godz. 20 w Stereo Krogs rozpocznie się koncert z okazji xx-lecia zespołu The Analogs. Poza nimi na scenie pojawi się ODC. Wstęp wynosi 20 zł.

THE ANALOGS powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk/streetpunk. Na swoim koncie posiadają wiele płyt oraz setki koncertów zagranych w Polsce oraz w większości krajów Europy. Rok 2015 to obchody 20 lecia istnienia zespołu i z tej okazji OLDSCHOOL RECORDS przygotował serię koncertów, które odbędą się na terenie całej Polski. Na imprezach THE ANALOGS zagrają swoje największe hity z wszystkich dotychczas wydanych płyt. Poza koncertami ukaże się również kilka wydawnictw na Cd i LP podsumowujących dotychczasową działalność THE ANALOGS.

ODC to pięciu chłopaków ze Szczecina, dla których granie muzyki jest główną bronią z codziennością tego szarego i smutnego miasta. Istnieją od 2005 roku. Dotychczas wydali dwie pozycję własnym sumptem – „One Dead City” i s/t EP, a także ukazali się na paru składankach , tj. „Prowadź mnie ulico” czy „Dead Chords”. Ostatnia płyta w ich dorobku – „Jeszcze wszystko przed wami” – to 35 minut melodyjnego punkrocka, z tekstami o dziewczynach, alkoholu i beznadziei rzeczywistości. Poleca się słuchać z kolesiami przy piwie, w zadymionym barze, wykrzykując chóralnie każdy tekst. Zespół planuje wydać nowy materiał na jesień 2015 roku.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
michal-milczarek-trio
Michał Milczarek Trio w Szafie
zloteprzeboje
Orkiestra Złotych Przebojów w Atlas Arenie
Vaclav_Havelka_III_-_SelFburhs-fot-BetOrten-1
Vaclav Havelka przy Pogonowskiego

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*