We wtorek, 7 stycznia o godz. 20 w The Legendary Jack’s Bar (Piotrkowska 146) wystąpią The Abominations, Najpiękniejsza Para Piersi, Missed Call. Wstęp – 5 zł.

The Abominations: Spotkaliśmy się na tym łez padole za sprawą kosmicznego przypadku dryfując bez celu w morzu rozczarowań. Gramy muzykę inspirowaną punkiem, post punkiem, new wave, cold wave czy gothrock. Czasem jest lekko, natomiast w większości czasu jest ciężko. Mamy nadzieje ze zapłaczecie razem z nami!
W składzie: Janek- wokal, gitara rytmiczna , Kuba- lead guitar, Jędrzej- bas , Vlad- perkusja

Missed Call to świeży zespół na łódzkiej scenie muzycznej. Swoją wyjątkowość zawdzięcza czterem wszechstronnie utalentowanym muzykom, którzy płynnie poruszają się w różnych klimatach i brzmieniach. Repertuar zespołu obejmuje jazzowe wariacje, jak również blues-rockowe, ostre brzmienia, dzięki czemu tworzona jest wyjątkowa atmosfera. Zapraszamy na niezwykłe koncerty i niezapomniane przeżycia.
Skład: Zuzia Wądołowska (wokal), Bartek Madej (gitara), Szymon Wierciński (perkusja), Bartek Dziedzic (bas)

Najpiękniejsza Para Piersi: „Szczycimy się najpiękniejszą nazwą, jest nas trzech, chcielibyśmy grać jazz”. Zespół tworzymy od zaledwie 4 miesięcy i mimo, że rozpadamy się na każdej próbie, mamy już kilkanaście skończonych utworów, z których część będziemy mieli okazję zaprezentować. Nasza twórczość jest prosta i przyjemna, choć niekiedy trzeba uważać by nie zostać porwanym przez strumień odniesień do literatury i filmu. Jeśli uwielbiasz Black Midi, nie możesz rozstać się z dźwiękami saksofonu z Noża w Wodzie K. Komedy i uważasz, że Zbigniew Cybulski bije na głowę H. Bogarta (sic!), to już wszyscy wiemy, gdzie spędzisz sympatyczy wieczór 7 stycznia. Słowem każdy znajdzie coś dla siebie, a słuchacz uważny może nawet doszukać się dźwięków trąbki.
W składzie: Janek Ostalski – wokal/gitara/trąbka, Ziemowit Miszczobrocki – gitara basowa, Jaś Wesołek – perkusja

Program:
20:00 – Missed Call
21:00 – Najpiękniejsza Para Piersi
22:00 – The Abominations

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
malaprywata
Mała Prywata: Sainkho/Rothenberg; Trzaska/Mazur/Jorgensen
Panie w DOMu
Symcha Keller w Teatrze Małym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*