Tester Gier, Impet i Szewska Pasja w Krańcoofce

testergierW czwartek, 29 czerwca o godz. 20 w Krańcoofce wystąpią: Tester Gier, Impet i Szewska Pasja. Bilety kosztują 20 zł.

Tester Gier – Punk, crossover, thrash – to wszystko podane razem z świetnymi tekstami i energią, którą można obdarować 10 innych kapel.

Impet – Historia zespołu Impet ma swoje początki na jesieni 2007 roku, aczkolwiek granie na poważnie i powstanie nazwy to styczeń 2008 , kiedy to do duetu Krzywy (gitara), Dziąsło (perkusja) dołącza gitarzysta Sme, będący w owym czasie bez kapeli. Od samego praktycznie startu współpraca między tą trójką układała się bardzo dobrze i owocnie. Sama nazwa ,nie z przypadku oznaczająca siłę rozpędu, ma obrazować wszystkie nieodkryte pokłady energii drzemiące w każdym człowieku .Chociaż dla każdego z nas , co jest oczywiste może oznaczać coś innego. W ciągu roku przewinęło się kilka osób na „pozycji” wokala i basisty, ale nie zaaklimatyzowali się i postanowili pójść własną drogą. Nareszcie jednak zespół uzupełnia wokalista ; Gościu reprezentant Łódź city oraz Konrado ambitny młodzian z Łęczycy na gitarze basowej.Z końcem roku 2013 odchodzi Sme a po niedługim czasie jego miejsce zajmuje Jerzu. Mimo że każdy z załogi ma trochę inną szkołę, inne inspiracje i spojrzenie na muzykę, Impet to dużo silnych emocji zakutych w mocne dźwięki.

Szewska Pasja – Szewska Pasja w gruncie rzeczy to ciąg dalszy historii Roman Tiko czyli: Lato 2010. Misiek z Drzazgą balują u tego pierwszego w domu, ściągają Harca i po dłuższej imprezie schodzą do garażu trochę pograć. Mimo iż, kompletnie nie umieją grac, formuje się pierwszy skład zespołu. Po paru tygodniach grania, Harcu przyprowadza Kacpra, który potrafi zaimprowizować jakiekolwiek solówki. Powstaje Roman Tiko(na cześć Daewoo Harca, którym chłopaki wszędzie jeździli), z Miśkiem na perkusji, Harcem na basie i wokalu, Drzazgą na gitarze i wokalu oraz Kacprze, który również gra na gitarze. Pierwsze kawałki, pierwsze koncerty, pierwsze kłótnie, pierwsze próby nagrania materiału. I tak przez 1,5 roku. W wakacje 2012 Harcu opuszcza zespół. Po długim okresie poszukiwań wrzucają na bas Peesa, który nigdy nie trzymał gitary w ręku. Drzazga zaczyna wyć do mikrofonu a wspomaga go przy tym Kacper. Nowy skład przyjmuje nazwę „Szewska Pasja”. Jako przyszłe gwiazdy wielkiego formatu, chłopaki stwierdzają, że niezbędny jest menadżer. Wybierają Zigiego, który obiecuje Szewskiej Pasji, złote góry i trasę koncertową po Bułgarii . Póki co chłopaki są w trakcie nagrywania swojego materiału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *