Morbid_Intoxicunts_Polish_Tour_-plakatW czwartek, 6 kwietnia o godz. 19 w New Yorku rozpocznie się występ grup: Terrordome, Chaos Synopsis, Dirta Mortis i Maggoth. Wstęp wynosi 20 zł.

Terrordome to polski kwartet grający szybki i brutalny Crossover Thrash Metal utrzymany w stylistyce lat 80. Główne inspiracje to Razor, Nuclear Assault, Slayer czy Cryptic Slaughter. Muzykę Terrordome cechują bardzo szybkie, energiczne tempa i solówki oraz agresywny wokal. Będąc aktywnym na scenie od 12 lat, zespół zagrał jak dotąd kilkaset koncertów w kraju i za granicą, dzieląc scenę z takimi kapelami jak: Suicidal Tendencies, Anthrax, Destruction, D.R.I., Whiplash, Hobbs’ Angel of Death, Vader oraz innymi.

Chaos Synopsis to brazyliski Death Metal z wpływami oldschoolowego Thrasu. Szybkie tempa i brutalne wokale sprawiają, że koncerty Chaos Synopsis pełne są energii i nie pozwalają obojętnie spojrzeć na ich dorobek muzyczny. Po wielu europejskich trasach Chaos Synopsis wraca do nas z najnowszym wydawnictwem „Gods of Chaos”, który będą promować jako pierwsi w Europie, zaczynając od Polski.

Dira Mortis to podziemny, cuchnący trupem Death Metal. Powstali w 1998 roku i z każdym wydawnictwem zaskakują swoją brutalnością. Obecnie promują ich najnowsze dzieło „Psalms of Morbid Existence”. Absolutny mus dla fanów Autopsy, Incantation, Sadistic Intent, Pentacle czy Cianide!

Maggoth – bio: kogo to kurwa obchodzi ?!?!?! 100% energii, muzycznej pasji i sonicznego wpierdolu w bezkompromisowy sposób przekazywane słuchaczowi (najlepiej w formie live). Tym właśnie jest i zawsze będzie MAGGOTH! Obecny skład: Artur „Austin” Kubiak – gitara, vox, Adam „Grucha” Gruszczyński – bass, Paweł „Młody” Drozd – bębny

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sleep
The Steepwater Band w Keja Pub
tides
Tides From Nebula w Luce
Koncerty w Łodzi – marzec 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*