PB010066W sobotni wieczór, 25 lutego, klub Dekompresja zapełnił się fanami hip-hopu. Powodem przybycia wielu młodych ludzi na koncert był raper Ten Typ Mes.

Warszawiak rozpoczął swoją przygodę z muzyką współpracą z zespołem Flexxip. Rok 2001 to projekty z grupą 2cztery7, od roku 2005 Mes rozwija swoją karierę solową. Raper występował z największymi polskimi raperami, m.in. z Pezetem, Onarem, Numerem Raz, Fu oraz chłopakami z Molesty. Na swoim  koncie ma trzy solowe płyty: Alkopoligamia: Zapiski Typa, Zamach na przeciętność i najnowszy album Kandydaci na szaleńców.

Jako pierwszy na scenie pojawił się zespół Magister Ninja, który swoim mocnym graniem zaczął rozgrzewać publiczność. Chwilę później scenę opanowali bracia ze składu Czyste Srebro. Zebrana na widowni młodzież nie mogła już doczekać się występu Mesa.

Długie skandowanie i burza oklasków wreszcie wywołały na scenę Stasiaka i Mesa. Jako wsparcie nie zawiedli też Głośny i Dj Hubson. Wśród repertuaru pojawiły się największe hity Mesa, także te, które stworzył wraz z ekipą 2cztery7. Publiczność zebrana pod samą sceną wtórowała raperom przy utworach: „My”, „Otwarcie” i „Zanim znajdziemy”. Prawdziwy entuzjazm wywołał też utwór „Studio, scena, łóżko”.

joomplu:31709

Ten Typ Mes to raper z dużą charyzmą i talentem wokalnym. Jako jeden z niewielu raperów stawia na różnorodność muzyczną i stylową. Co prawda Dekompresja nie była wypełniona po brzegi, ale koncert był  prawdziwą wymianą energii między artystami a fanami.  Ten Typ Mes potwierdził swoją pozycję wśród czołówki polskiego  hip-hopu. Miarą jego sukcesu, oprócz sporej ilości sprzedanych płyt są także fani, którzy zaraz po koncercie dosłownie oblegali  Mesa.

Podczas koncertu ekipa z Warszawy wielokrotnie podkreślała wyjątkowość naszego miasta mówiąc o wspaniałym klimacie zabawy i wiernych słuchaczach. Tym, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w sobotnim wydarzeniu przypominamy o trasie koncertowej Mesa, która zaplanowana jest na cały marzec.

Zobacz także:

Rahim w Dekompresji (foto)

Fisz i Emade promowali Zwierzę bez nogi (foto)

Małpa, Jinx, DJ Chwiał w Improwizacji (foto)

Pezet w Dekompresji (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
piotrek_swietlicki_048
Świetliki w Łodzi Kaliskiej (foto)
pg_celcrewapokalipsa_60_0925
Apokalipsa – 2 urodziny C.E.L. (foto)
IMG_7445
Carrantuohill w Szafie (foto)
1 Komentarz
  • Gosia
    27 lutego 2012 at 02:26

    Nie było fosy? 😉 I tu zwróce się do fotografa – jeśli dostajesz akredytacje to chyba po to by zrobić jak najlepsze zdjęcia? Nie fajnie ogląda się głowy publiczności 😐 Następnym razem rób zdjęcia spod sceny, bo po to masz akredytacje 😛
    – dwa więcej zdjęć gwiazdy głównej.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*