ten_typ_mesTen Typ Mes wraz ze Stasiakiem zrobią wielki hałas 26 października 2012 roku w łódzkim klubie Dekompresja. Najcięższy członek ekipy 2cztery7 i Piotr Szmidt rozpoczną swoje show o godz. 20.

Bilety do kupienia na hip-hop.pl i rapiszon.pl dostępne są w cenach: 25 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu). Odbiór biletów możliwy przy wejściu na imprezę za okazaniem dokumentu tożsamości.

Ten Typ Mes to jedna z najważniejszych postaci w polskim hip hopie. Ostatnie płyty udowadniają również, że należy mu się szacunek w gatunku tak ogólnym, jak po prostu polska muzyka. Autor tekstów, producent i kompozytor, współzałożyciel wytwórni Alkopoligamia.com, kapitalny raper i – okazjonalnie – interesujący wokalista, rozpoczął karierę w 2002 r.

Ostatnia płyta artysty pt. Kandydaci na szaleńców (2011 r.) została świetnie przyjęta, a muzyczna różnorodność (hip hop przyprawiony soulem, dubstepem czy punk rockiem) poruszyła i zainteresowała wiele środowisk związanych ze współczesną muzyką miejską.

stasiak

Stasiak – Najcięższy członek ekipy 2cztery7. Tubalny głos, nieprawdopodobna charyzma, poczucie humoru oraz dystans do siebie – to z tych powodów słuchacze uwielbiają jego rap.

Nie wypuszczając swoich numerów, gdy na to nie zasługiwały, dla szerokiej publiczności Stasiak zadebiutował w kawałku „Nasze dni” na płycie zespołu Płomień 81 o takim samym tytule. Chwilę później razem z Pjusem, Mesem i Ajronem rozpoczął budowę marki 2cztery7. Pierwszym owocem ich współpracy, znanym doskonale wszystkim „prawdziwym” słuchaczom, był utwór Cały czas z pierwszej kultowej, winylowej składanki spod szyldu Junoumi. Kolejny etap to krystalizacja szacownej ekipy 2cztery7, która do dziś nagrywa, melanżuje, dyskutuje, bawi się oraz wspiera nawzajem w składzie Ten Typ Mes, Pjus, Stasiak.

/fot. mat.prom.

Zobacz także:

Ten Typ Mes w Dekompresji (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
afterfama
AfterFama w Krańcoofce
dzem-13
Dżem w Atlas Arenie
adams
Brian Adams w Atlas Arenie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*