zalacznik_nr_11O tym, jak eksportować własne produkty i usługi do Azji i Afryki, jak wykorzystać w biznesie i zarządzaniu miastem technologie 5G, a także, jak zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym będzie mowa podczas jubileuszowego X Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2017 w poniedziałek, 16 października 2017 roku. Bogaty program wieczornej sesji panelowej dopełni uroczysta gala „Mocni w Biznesie”.  Na wydarzenie zaprasza organizator – Województwo Łódzkie.

Przez dwa dni, 16 i 17 października, około 3000 uczestników weźmie udział w ponad 30 panelach tematycznych. W gronie ponad 100 prelegentów, z którymi się zetkną, są osobistości ze świata biznesu, nauki, mediów i życia publicznego. Prezentujemy wybrane tematy spośród siedmiu sesji panelowych, jakie  odbędą się równolegle pierwszego dnia Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2017 od godziny 18.00 do 19.30. Miejscem wydarzenia jest Vienna House Andel’s Łódź.

Łódź hubem logistycznym Europy Środkowo-Wschodniej

Kraje azjatyckie i afrykańskie to potencjalnie coraz bardziej atrakcyjne rynki eksportowe. Jakimi towarami i produktami mogłyby podbić je polskie firmy? Jakie przeszkody stoją na drodze w ekspansji do Azji i Afryki oraz jak można je przezwyciężyć? Czy Łódź może odegrać w tym przedsięwzięciu znaczącą rolę? Opowiedzą o tym w trakcie panelu eksperci z obszaru ekonomii, handlu zagranicznego, polityki, prawa i logistyki. Nie zabraknie też dobrych praktyk, którymi podzielą się przedsiębiorcy funkcjonujący już na rynkach Azji i Afryki.

Technologie 5G dla Łodzi

Niebawem będą wszędzie, mogą znacząco wpłynąć na komfort życia ludzi, poprawić zarządzanie dużym miastem, łatwo i bezprzewodowo sterować kompleksami budynków – mowa o technologii 5G, która stanowi kolejny etap rozwoju telekomunikacji. Poświęcony jej panel adresowany jest do przedsiębiorców działających w branży telekomunikacyjnej oraz zainteresowanych wykorzystaniem nowych rozwiązań dla swoich celów.

To tylko wybrane przykłady tematów, jakie zostaną podjęte podczas Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2017. W ramach pozostałych paneli będzie mowa również między innymi o tym, jaką wagę ma równowaga między życiem zawodowym i prywatnym oraz jak ją osiągać we współczesnym świecie.

Gala „Mocni w Biznesie”

Zwieńczeniem pierwszego dnia Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2017 będzie wieczorna gala, podczas której wręczone zostaną Nagrody Gospodarcze Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2017”. To wyróżnienie dla przedsiębiorców aktywnych w regionie, którzy osiągają najlepsze efekty ekonomiczne, realizują innowacyjne przedsięwzięcia i zdobywają uznanie partnerów w kraju i za granicą.  Galę otworzy pokaz mody Fabryki Rajstop Adrian zorganizowany przez znaną na rynku od 11 lat firmę IGO-ART. Przez inaugurację uroczystość rozdania nagród „Mocni w Biznesie” z inicjatywy Izby Przedsiębiorców oraz Chili House przeprowadzi nas wyjątkowy damsko-męski duet – Dorota Wellman i Marcin Prokop. Galę uświetni recital gwiazdy wieczoru, Edyty Górniak. Początek o godzinie 20.00 w sali balowej Vienna House Andel’s Łódź.

Jubileuszowe X Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, przy wsparciu Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie adresowane jest głównie do przedsiębiorców z regionu, reprezentujących różne branże, dla których może być ono okazją do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych oraz zdobycia ciekawych inspiracji.

Zaplanowano również dyskusje o partnerskim modelu współpracy przedsiębiorstw z samorządami oraz o współdziałaniu biznesu z systemem szkolnictwa w Polsce. Więcej informacji o wszystkich panelach tematycznych, a także o uczestniczących w nich gościach specjalnych i mówcach, można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a na stronie internetowej www.forum.lodzkie.pl trwa rejestracja uczestników. Korzystając z prostego formularza, można ułożyć własny plan EFG – dobrać panele tematyczne i wydarzenia specjalne zgodnie z własnymi zainteresowaniami.

Media społecznościowe dotyczące wydarzenia:
FB: www.facebook.com/events/114291069244654/?active_tab=discussion
Twitter twitter.com/efglodzkie
LinkedIn linkedin.com/company/18218118/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
okgorna
Foto Dej na Górnej #4 + wystawa
Eko akcja z Tulipanem, czyli woskowijki zamiast plastiku
3
Kolorowa Tolerancja 2016 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*