TEDxPiotrkowskaStreet

TEDxPiotrkowskaStreetJeśli jesteś fanem innowacyjnych pomysłów i niezapomnianych wrażeń to koniecznie zarezerwuj sobie czas 26 września i dołącz do wydarzenia, jakim jest TEDxPiotrkowskaStreet.

TEDxPiotrkowskaStreet to konferencja, dzięki której dowiesz się, jak w głowach ludzi dojrzewają genialne pomysły, a ich realizacja zmienia świat na lepsze. Te zmiany możesz dostrzec na każdym kroku, również w naszym mieście. Łódź każdego dnia rozwija nowe idee i wprowadza innowacje, po prostu… tętni życiem. Ty też bądź gotów na zmiany, bo historie usłyszane na TEDx odmieniły już nie jedno życie.

Co dokładniej będzie się działo? To będzie dzień pełen inspiracji, pasjonujących historii i kreatywnych pomysłów. Na scenie pojawią się ciekawi mówcy, a każdy z nich wygłosi autorską prezentację nawiązującą do hasła przewodniego naszego wydarzenia, czyli „Tętna zmian”.

Tego dnia będziesz miał niepowtarzalną okazję, aby w jednym miejscu poznać niesamowitych ludzi i ich historie. Wybitny karateka i prekursor karate tradycyjnego w Polsce Włodzimierz Kwieciński podpowie jak wzmocnić swój potencjał dzięki praktyce sztuki walki. Rafael Badziag przekona Was, że tylko ryzykując można zajść naprawdę daleko. Sam jest tego doskonałym przykładem, gdyż od lat przemierza świat biorąc udział w najtrudniejszych ultramaratonach, ekspedycjach polarnych i alpinistycznych. Temat ekologii i ochrony środowiska przybliży nam natomiast Anna Dyląg doradzając, jak stać się świadomym konsumentem i producentem energii.

Brzmi ciekawie? Wyobraź sobie, że to tylko przykłady zaplanowanych wystąpień. Szczegółowy harmonogram wkrótce, ale Ty już teraz zarezerwuj sobie czas w kalendarzu!

Odwiedź stronę www.tedxpiotrkowskastreet.com i polub nas na Facebooku http://www.facebook.com/tedxpiotrkowskastreet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *