11052013_232W sobotę, 11 maja, w Klubie Przechowalnia odbyła się impreza promująca EP-kę Ted Nemeth. Jako support wystąpił inny łódzki zespół, Revlovers.

Revlovers powstał w 2010 roku. W skład grupy weszli byli członkowie Vixo i Cutcat. Mówi się o nich, że brzmią jak połączenie Bat for Lashes z grupą Interpol. Ich debiutancka płyta pt. Revision Thing ukazała się w wersji internetowej 18 kwietnia 2013 roku nakładem ich własnego labelu: Gish!. Premiera fizycznej płyty planowana jest na jesień br.

joomplu:54399

Ted Nemeth istnieje od trzech lat. Muzycy grają garażowego, alternatywnego rocka. Nazwa grupy powstała poprzez skrzyżowanie imion i nazwisk Teda Bundy`ego i Richarda Nemeth`a. Podczas sobotniego koncertu można było zakupić wydaną własnym sumptem trzyutworową EP-kę, a także koszulki i plakaty zespołu. EP Ted Nemeth jest owocem współpracy zespołu z Kamilem Łazikowskim (Dj Methadone, Cool Kids of Death) tj, Soyuz Studio w Bajkonurze (w budynkach WiMy).

Warto dodać, że Ted Nemeth będzie można usłyszeć i zobaczyć 18 maja jako jedną z atrakcji na scenie Juwenaliów Uniwersytetu Łódzkiego.

Zobacz także:

Juwenalia PWSFTviT 2012 (foto)

Łódzka Noc Muzyki – Ted Nemeth i inni (foto+wideo)

Ted Nemeth podczas Festiwalu Puls Literatury (foto+wideo)

Revlovers w Lizard King (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kasia_Nosowska_Hey
Hey, Muchy i Organizm w Dekompresji (foto)
Imperium_front
Srebrne Oceany – Nowy singiel i teledysk zespołu Bruno Schulz (wideo)
Luxtorpeda w Magnetofonie (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*