techconfex9 i 10 kwietnia w Nowej Hali Expo odbędzie się pierwsza edycja Techconfex – Targów Maszyn, Technologii i Surowców do Produkcji Odzieży, Tapicerki i Konfekcji Technicznej.

Będą to narzędzia do projektowania odzieży, fotodigitalizacji, konstrukcji i stopniowania szablonów, wirtualnego prototypowania w 3D, tworzenia wydajnych planów i układów rozkroju, a także zarządzania dokumentacją produkcyjną.

Będzie można zapoznać się również z systemami automatycznego rozkroju w szerokiej gamie modeli: urządzenia do krojenia wysokich nakładów z zachowaniem idealnej powtarzalności, katery jednowarstwowe – przydatne zwłaszcza przy często zmieniającym się profilu produkcji, jak również specjalne modele do cięcia skóry. Wystawcy pokażą też inne maszyny i urządzenia stosowane w krojowni – profesjonalne stoły do warstwowania i rozkroju materiałów, krajarki taśmowe, noże krojcze, przewijarko-przeglądarki do tkanin z systemem monitorowania błędów.

Odwiedzających zainteresują z pewnością również maszyny specjalistyczne stosowane w produkcji konkretnych asortymentów odzieży (np. odzieży medycznej czy sportowej), maszyny wieloczynnościowe, automaty szwalnicze, wielogłowicowe hafciarki. Warto zapoznać się także z profesjonalnymi prasami i urządzeniami prasowalniczymi, maszynami do uszczelniania szwów, urządzeniami do cięcia taśm i etykiet, drukarkami do druku bezpośredniego oraz wieloma innymi maszynami i urządzeniami stosowanymi w produkcji odzieży, tapicerki i konfekcji technicznej.

Wśród surowców i dodatków znajdą się nici szwalnicze, wkłady klejowe (m.in. ze specjalną powłoką umożliwiającą klejenie w niskich temperaturach stosowanych przy podklejaniu skóry i wyrobów skóropodobnych), metki, taśmy oraz wszywki i emblematy – również te przygotowywane na specjalne zamówienia.

Aby za darmo wejść na targi należy się zarejestrować – formularz można znaleźć tutaj.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
otwarta_wystawa_10
Otwarta Wystawa X
PS_Plakat_A3_2410
Wizerunek rzecz kobieca
Champions of Illusion w Teatrze DOM

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*