Ziemia_obiecana_PLANSZAOsoby, które zamieniły bezpłatne zaproszenia na plenerowy pokaz baletowy „Ziemia obiecana” na żółte opaski z logo Łódzkiego Centrum Wydarzeń będą mogły obejrzeć spektakl na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi 1 grudnia o godz. 18.30.

Tym razem pogoda nie będzie nam straszna. Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe 16 września 2017 r. plenerowy spektakl baletowy ZIEMIA OBIECANA został odwołany. Widzowie, którzy tego dnia przybyli na Pasaż Schillera i zamienili swoje bezpłatne zaproszenia na żółte opaski z logo Łódzkiego Centrum Wydarzeń, będą mogli wymienić je ponownie – tym razem na bilet do Teatru Wielkiego w Łodzi na spektakl ZIEMIA OBIECANA grany 1 grudnia o godz. 18:30. Posiadaczy żółtych opasek prosimy o zgłaszanie się do kas Teatru w godzinach ich pracy w terminie do 17 października 2017 r.

Kasy Biletowe
czynne od poniedziałku do soboty: 12:00 – 19:00
niedziele i święta (gdy grane jest przedstawienie): 15:00 – 19:00
tel. 42 633 77 77

ZIEMIA OBIECANA
1 grudnia 2017, godz. 18:30

Nowozelandzki choreograf opowiada historię Łodzi tańcem.
ZIEMIA OBIECANA – legendarny balet na podstawie Reymontowskiej powieści porywa ekspresją muzyki i uwodzi wyrazistością ruchu. Tętniące życiem miasto fabrykantów, pałacowy przepych, rodzinne fortuny i dramaty zwykłych ludzi.

Bilety na spektakl (w cenie od 25 zł) dostępne są w kasach Teatru oraz w sprzedaży on-line: www.operalodz.com

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Teatr_Tanca_PRO_Wiory_leca
Międzynarodowy Dzień Tańca na Górnej
tape_039
Tape w Teatrze Nowym (foto)
kmn
Kabaret Moralnego Niepokoju w Teatrze Muzycznym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*