Heaven_By_Storm2 marca o godz. 20 w Klubie Wytwórnia rozpocznie się pokaz niezwykłych „Umbilical Brothers”, którzy zaprezentują swój najnowszy program „Heaven by Strom”. Prowadzenie Tomek Grdeń.

Dwóch Australijczyków, Shane Dundas oraz David Collins, z formacji „Umbilical Brothers” to niewątpliwie fenomen kabaretowej sceny na skale światową. Geniusze łączenia pantomimy, lalkarstwa, prostych, ale błyskotliwych dialogów oraz efektów wokalno-dźwiękowych – tak w telegraficznym skrócie można scharakteryzować kabaretowy duet. „Bracia” wyróżniają się świeżością i nietuzinkowym przekazem.

„The Umbilical Brothers” to innowacyjne, rozbudzające umysł przedstawienia teatralne, pełne zaraźliwej energii i humoru. Całość utrzymana jest w klimacie absurdu i radosnej nieprzewidywalności. Postaci, które przeżywają groteskowo niebezpieczne przygody, wszechobecny ruch, zaskakująca forma, elementy komedii filmowej tzw. „slapstick”, tego nie znajdziemy w najlepszym, rozrywkowym programie telewizyjnym. Do listy atutów dopisać należy jeszcze zachęcanie, podczas występów, publiczności do interakcji. Wszystko to składa się na gwarancję niepowtarzalnego programu i świetnej zabawy.

Nikogo więc nie powinien dziwić fakt, że ten australijski produkt eksportowy, zdobył już serca internautów na całym świecie. Bracia, dzięki swojej wieloletniej pracy, zapewniają wysoką jakość, bawiących do łez, numerów. Swoim widzom, których liczba ciągle rośnie, serwują mieszankę kabaretu i pantomimy, gwarantując niezwykłe widowisko.

Bilety do nabycia w Klubie Wytwórnia, CIK, oraz na www.biletynakabarety.pl.

/mat.pras.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
chlopcyzplacubroni
Chłopcy z Placu Broni w Teatrze Pinokio
Kto_nas_odwiedzi
Kto nas odwiedzi w Teatrze Muzycznym
Brave_Kids_LAOS
Brave Kids w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*