21 października i 9 grudnia w Filharmonii Łódzkiej zobaczymy Teatr Piasku Tetiany Galisyny. Najpierw z programem “Mały Książę”, za drugim razem z premierową “Królową Śniegu”.

Mały Książę – 21 października 2018 r. o godzinie 17:00 w Sali Filharmonii Łódzkiej w Łodzi

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu “Mam Talent”, wraz z Gwiazdą “Mam Talent” VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting). Dopełnieniem niezapomnianego, ponadgodzinnego show, jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia. Ta pełna ciepła opowieść nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni. „Mały książę” to genialna opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi.

Królowa Śniegu – 9 grudnia 2018 r. o godzinie 17:00 w Sali Filharmonii Łódzkiej w Łodzi

Jedną z najpopularniejszych i ponadczasowych historii dla dzieci przedstawimy w zupełnie nowej odsłonie. Rodzinny spektakl, podczas którego wraz z bohaterami przeniesiemy Was do pięknej śnieżnej krainy Malowanej Piaskiem i Śniegiem. Podczas spektaklu zobaczymy: Animacje Piaskowe – malowane przez Tetianę Galitsynę zwyciężczynię programu „Mam Talent”, Animacje Śniegiem, Snow Painting – Śnieżne obrazy malowanie przez Vlodyr’a Najszybszego Malarza na Świecie, Aktorów wcielających się role głównych bohaterów.

Bilety dostępne na:
– eBilet.pl
– kupbilecik.pl
– biletyna.pl
– Bilety24

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
diabel
Diabeł w Teatrze Studyjnym
Port_Lodz_zamienia_sie_w_teatr
Spektakl z okazji 10. lecia śmierci Miry Kubasińskiej
XVIII Festiwal Teatrów Przedszkolnych im. Henryka Ryla

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*