W sobotę, 26 października o godz. 17 w Filharmonii Łódzkiej odbędzie się pokaz Teatru Piasku Tetiany Galitsyny pt. Mały książę. Ceny biletów: 65-85 zł.

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam talent”, wraz z Gwiazdą „Mam talent” VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie, oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia według Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting).

Dopełnieniem niezapomnianego, ponadgodzinnego show, jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia. Ta pełna ciepła opowieść nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni.

„Mały książę” to genialna opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu niż grube, uczone księgi. Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5. roku życia. Trwa 55 minut bez przerwy.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kabaretwyry
Kabaret pod Wyrwigroszem w Teatrze DOM
eb8508cd58109fe122a32a293b2439ef73137b025957532
Łowcy.B w Teatrze Lutnia
kabaretlimo
Kabaret Limo w Teatrze Muzycznym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*