letniascena2016Letnia Scena 2016, Festiwal Retroperspektywy 2016, Letnie soboty z komedią w Teatrze Małym plus ostatnie w tym sezonie pokazy Teatru Powszechnego i Teatru Wielkiego. Tak wygląda wakacyjny teatr w Łodzi.

W każdą środę lipca i sierpnia o godz. 19 w Domu Literatury rozpoczną się pokazy spektakli w ramach tegorocznej Letniej Sceny. Widzowie zobaczą pokazy konkursowe i pokaz mistrzowski plus spektakl towarzyszący, a także po raz pierwszy pokazy teatrów telewizji w plenerze prezentowane w Parku Ocalałych. Więcej informacji znaleźć można tutaj.

W wakacyjne soboty Teatr Mały zaprasza na pokazy spektakli komediowych. Tradycyjnie w pierwszym tygodniu lipca będziemy mogli jeszcze pójść na pokazy Teatru Powszechnego. 2 i 3 lipca swoje propozycje także przedstawi Teatr Wielki.

Od 25 do 28 sierpnia w Art_Inkubatorze odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Retroperspektywy 2016. W programie znajdzie się 17 niesamowitych wydarzeń teatralnych, muzycznych i tanecznych. Warsztaty muzyczne, wokalne i perkusyjne. Artyści z Bułgarii, Gruzji, Hiszpanii, Indii, Izraela, Polski, Wielkiej Brytanii. Więcej informacji znaleźć można tutaj.

LIPCOWY REPERTUAR DOSTĘPNY JEST TUTAJ

WYDARZENIA – WAKACJE

lipiec-sierpień Letnia Scena 2016
lipiec-sierpień Letnie soboty z komedią w Teatrze Małym
25-28 sierpnia

Festiwal Retroperspektywy 2016

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
seksgrupowy
Seks grupowy czyli psychoterapia
aktorem
Aktorem w płot w Teatrze Rozrywki Lutnia
upadleanioly-bileterie
Upadłe Anioły w Teatrze Muzycznym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*