sztukarabatow

Pokaz Oświadczyn oraz Związku otwartego, plus warsztaty aktorskie. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają wszystkich, którzy pojawią się w sobotę, 16 listopada, w Galerii Łódzki.

Cały dzień będzie rabatową gratką dla miłośników stylu. Do głównych atrakcji należeć będzie sposobność zrealizowania wymarzonej listy zakupów w dobrych cenach, a także możliwość wyreżyserowania własnego, niepowtarzalnego stylu. Każdy, kto dokona tego dnia zakupów, będzie mógł wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną będą bony na zakup pięknej biżuterii w salonie Pandora.

O godz. 13 i godz. 15.30 klienci Galerii Łódzkiej będą mogli wziąć udział w warsztatach aktorskich prowadzonych przez znakomitego aktora Teatru Ateneum w Warszawie i Teatru Arterion w Łodzi Bartłomieja Nowosielskiego.

O godz. 14.30 spektakl Antoniego Czechowa Oświadczyny wystawi Teatr Rampa. Świetne dialogi, błyskotliwe riposty i pełna napięć fabuła będzie trzymała widzów w napięciu do początku do końca.  A o godz. 16.30 łodzianie będą mogli obejrzeć perypetie młodego małżeństwa w przedstawieniu Związek otwarty. Sztuka napisana przez włoskiego satyryka, reżysera oraz noblistę Dario Fo, obfitująca w zabawne dialogi i zaskakujące zwroty akcji, wprowadzi widzów w doskonały nastrój. Tydzień przed wydarzeniem, podczas zakupów w Galerii Łódzkiej, będzie można zdobyć zaproszenia na oba spektakle, zapewniające miejsca w pierwszym rzędzie na widowni.

Nie zabraknie konkursów paragonowych, w których do wygrania będą cenne nagrody. Całość imprezy poprowadzi Katarzyna Burzyńska reporterka stacji MTV, TVP 2, radia ESKA.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kto_nas_odwiedzi
Kto nas odwiedzi w Teatrze Muzycznym
Międzynarodowy Dzień Teatru w Łodzi online
Sprężyna w Teatrze Małym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*