Świnka Peppa zaprasza na swoje urodziny. Najpopularniejsza świnka na świecie kontynuuje swoje tournée po Polsce. W najbliższym czasie odwiedzi Łódź, gdzie w gronie najwierniejszych przyjaciół będzie świętować swoje urodziny. „Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka” – spektakl pełen muzyki i tańca, już 15 grudnia w Teatrze im. Stefana Jaracza.

MGR Productions zaprasza na widowisko „Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka”. A wszystko z okazji urodzin ulubionej prze maluchów postaci z kreskówek – Małej Świnki Peppy. Z tego powodu Mama Świnka i Tata Świnka przygotowują wielką niespodziankę. O tym, jakie przygody czekają całą wesołą rodzinkę Świnek, Pana Zebrę i Panią Królik, przekonamy się już niebawem. Jedno jest pewne – nie zabraknie wielu atrakcji i… jak na urodziny przystało – tortu, balonów i życzeń.

„Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka” to przedstawienie przygotowane z niebywałą starannością: od dekoracji, po skomponowane specjalnie do tego spektaklu piosenki. Proste i zabawne dialogi, zachwycające kostiumy, oryginalne głosy, wszystko to sprawi, że dzieci na moment przeniosą się w dobrze znany im z popularnej kreskówki świat. Co więcej, widzowie będą mieli możliwość aktywnego uczestnictwa w scenicznych przygodach ulubionych postaci, stając się w ten sposób częścią widowiska.

Przedstawienie otwarte jest na różne grupy wiekowe – odpowiednie dla dzieci już od 2 roku życia – i dostosowane do wrażliwości najmłodszych widzów poszukujących artystycznych wrażeń. Z wirtualnej rzeczywistości można się przenieść do świata realnego i spotkać Świnkę Peppę na żywo.

Więcej informacji o spektaklu dostępne jest na www.swinkapeppanazywo.pl oraz w mediach społecznościowych.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zlamatka
Zła Matka w Teatrze DOM
Skamieniały las. Operacja łódzka 1914. Niepodległość
studyjny
Próby Schaeffera w Studyjnym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*