standupZapraszamy 13 grudnia do Scenografii na wieczór komediowy, podczas którego swoje całkiem nowe programy stand-upowe zaprezentują Jacek Stramik i Wiolka Walaszczyk. Start o godz. 19. Bilety dostępne online w cenie 25 zł w przedsprzedaży i 35 zł w dniu koncertu – /biletynakabarety.pl/event/Wiolka-Walaszczyk-i-Jacek-Stramik-Klub-Scenografia-Lodz-e39627.html.

Jacek Stramik – oryginalny, nieprzewidywalny, ma na wszystko wyje**** i do tego jeszcze uroczy. Sporo w nim uczulenia na głupotę, bylejakość i miałkość. Chętnie łączy wulgarność i makabrę z ładnymi słowami oraz wykwintnie skonstruowanymi zdaniami. Tym samym wprowadza zupełnie inny klimat niż większość komików. Występował w “Tylko dla dorosłych” na antenie TVP2 i w programie Kuby Wojewódzkiego.

Wiolka Walaszczyk – charyzmatyczna, energetyczna, impulsywna. Bardzo wyrazista osobowość, do tego mocny, dosadny humor plasują ją w czołówce rodzimego stand-upu. Odnajduje się głównie w tematyce osobistej, dzieli się spostrzeżeniami kobiety z dwudziestokilkuletnim bagażem doświadczeń. Gościła w programach TVP2 “Tylko dla dorosłych” i TVN “Kuba Wojewódzki”.

Gospodarzem wieczoru jest Rafał Pacześ.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kiedykotaniema
Kiedy kota nie ma… w Teatrze Muzycznym
kabaretciach
Kabaret Ciach w Teatrze Lutnia
lekarz
Czy jest na sali lekarz ? w Teatrze Lutnia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*