We wtorek, 18 września o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się Sprawdź to! Stand-up Tour 2018.

“Sprawdź to!” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie łączące różne style stand-up comedy w wykonaniu najlepszych komików w Polsce. Sprawdź To! Stand-up Tour 2018 zawita tej jesieni do ośmiu miast. Na scenie pojawi się pięciu komików oraz gość specjalny. Gospodarzem wydarzenia będzie gwiazda polskiej komedii, Łukasz Lotek Lodkowski. Obok niego na scenie pojawią się takie tuzy stand-upu, jak Błażej Krajewski, Sebastian Rejent, Michał Leja i Tomek Kołecki. Gościem specjalnym będzie donGURALesko – charyzmatyczny raper, który jak się okazuje – potrafi też porwać publikę wcielając się w rolę komika.

Łukasz Lotek Lodkowski, to komik aktywny od 1985 r. – właśnie wtedy przyszedł na świat. Inni komicy mogą mu pozazdrościć wrodzonego, naturalnego talentu do rozśmieszania ludzi. Na scenie od 2012 roku – wówczas na polskiej scenie komediowej wszystko się zmieniło. Od początku swojej działalności scenicznej Lotek pokazał, że poradzi sobie na największych polskich scenach i bez litości pokona przepony swoich widzów. Rekordowe ilości odsłon jego występów na YouTubie są dowodem na to, że publiczność się nie myli. Zaraźliwy śmiech, modulowanie głosem, niepowtarzalny sposób bycia i profesjonalizm tego artysty powodują, że jego występy na długo pozostają w pamięci.

Błażej Krajewski – komik z Bydgoszczy. Na scenie od 2013. Najbardziej znany z genialnych modulacji głosowych, a jego nagranie z charakterystycznym syntezatorem głosowym Ivona było wyświetlone miliony razy. Wciela się w barwne postacie zaczerpnięte ze świata popkultury i “kolorowe” ptaki z rodzinnego Fordonu.

Michał Leja – stand-uper, improwizator, twórca i gospodarz programu „Michał Leja Show”. Szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce i środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył „Wszyscy na jednego. Roast Diablo Włodarczyka” w telewizji TVN. Wystąpił w programie “Kuba Wojewódzki”, w “Comedy Club w Comedy Central” oraz w “Tylko dla Dorosłych” w TVP. Nagrał też jako jeden z nielicznych polskich komików swój 40 minutowy stand-upowy special dla Netflixa.

Tomek Kołecki – ogromny potencjał drzemiący w tym młodym komiku potwierdzają spore osiągnięcia – jest on zwycięzcą największego w Polsce festiwalu stand-upowego. Oglądanie go na scenie jest nie tylko zabawne, oferuje też wejrzenie w dystopijną przyszłość. Mogliście go zobaczyć w takich programach telewizyjnych jak “Tylko dla dorosłych” w TVP, “Comedy Club w Comedy Central” czy “Kuba Wojewódzki” w TVN.

Sebastian Rejent – Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Pisał, występował, współpracował m.in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi&Saatchi. Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało. Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii i wykorzystuje je, by pomagać innym. Na warsztatach, które prowadzi, uczy innych jak używać swojego poczucia humoru w teatrze życia codziennego. Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.

Gościnnie w Wytwórni pojawi się Donguralesko znany również jako Gural, DGE, DJ Dziadzior, Giovanni Dziadzia oraz Osieroconych Płyt Selektor – polski raper i producent muzyczny, który działa na polskiej scenie hip-hopowej od 1994 roku. Współtworzył m.in. takie zespoły, jak Killaz Group, K.A.S.T.A., PDG Kartel oraz GTW. Współpracował m.in. z Tede, Sido, Matheo, Paluchem, Miodem, Waldemarem Kasta, VNM, Fokusem, Grubsonem czy Pezetem. Tym razem zaprezentuje debiutancki materiał stand-upowy.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
14188650_10150665153254986_8533724007540175541_o
szwalnia.DOK
filoktet_plakat_WEB
Filoktet w Teatrze im. Jaracza
rimcimci
Przygody Misia Rymcimci w Teatrze Arlekin

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*