Od 12 do 14 lutego Artkombinat zaprasza na spektakle improwizowane.

12 i 13 lutego Impro Bang! IMPRO BANG! – 3…2…1… Zaczynamy! Dynamiczne, nieprzewidywalne show, w którym aktorzy zmierzą się z wyzwaniami rzucanymi przez widzów! Przeżyj i twórz z nami to emocjonujące widowisko, które odbędzie się tylko raz!

14 lutego o g. 11 Improbajka!. “Bajka nie tylko dla dzieci”. To jedyna taka bajka! Otwiera na emocje, sztukę i zabawę! Jako widzowie przenosimy się, niczym Alicja w Krainie Czarów, do bajecznego świata po drugiej stronie lustra. To niesamowita podróż w głąb wyobraźni dzieci i naszej. W trakcie naszych spektakli rodzice też są dziećmi.

O godz. 19 czeka nas Jak kochają się na świecie?. Komedia poza wszelką kontrolą! To ty decydujesz gdzie będzie mieć akcja naszego spektaklu. To Ty zadecydujesz w jakie zakątki świata zajrzymy i sprawdzimy jak wygląda tam miłość.

O Teatrze ITO: To novum na polskiej scenie teatralnej. Zespół rozpoczął działalność od spektakli improwizowanych w ramach streamingów LIVE, kiedy zamknięci byliśmy w domach. Latem współtworzy Wioskę Artystyczną Janowo koło Rewala. To zawodowi aktorzy, wieloletni improwizatorzy, pasjonaci adrenaliny scenicznej! Założycielem zespołu jest Jacek Stefanik – aktor, wieloletni improwizator, trener impro, członek Grupy Rafała Kmity i twórca kultowego zespołu IMPRO Atak! Spektakle ITO Teatru nie mają ograniczeń wiekowych, kulturowych, ani też scenariusza i wyuczonych ról. Powstają na oczach widowni, którą rozbawiają i wzruszają do łez!

Obsada: Maria Gudejko, Anna Modrzejewska, Antoni Machoń, Jacek Stefanik, Konrad Michalak, Paulina Staniaszek, Jacek Sut, gitarzysta – Sławomir Badowski.

Teatr Nowy zaprasza 14 lutego na A niech to miłość! – Walentynki z IMPRO Atakiem!.

Komedie romantyczne od dawna cieszą się ogromną popularnością. Można powiedzieć, że to po prostu bajki dla dorosłych. O ile na miłosne historie napisane przez życie raczej nie mamy wpływu, to na te opowiadane przez IMPRO Atak! – i owszem. Plan jest taki: wybierają się Państwo na przedstawienie i zasiadają na widowni. Zanim jednak spektakl na dobre się rozpocznie, odpowiadają Państwo na kilka prostych pytań – jacy bohaterowie mają się w tej historii pojawić, kim są, czym się zajmują, w jakim są wieku, co najbardziej lubią, a czego nie, i tym podobne. Resztą zajmiemy się my. Korzystając z Państwa sugestii opowiemy najpiękniejszą historię o miłości. Będzie zabawnie i wzruszająco, czasem dwuznacznie, czasem bardzo śmiesznie, ale zawsze romantycznie. Zapraszamy na improwizowaną komedię romantyczną „A niech to miłość!”, na Walentynki z IMPRO Atakiem!

Teatr Mały zaprasza 12 i 14 lutego na spektakle improwizowane O!Impro. W piątek zaprezentowany zostanie Wielki powrót. Wieczór komediowy, a w niedzielę – Walentynki! Do diaska!.

Jedyny taki dzień w roku. Dzień, na który jedni czekają przebierając nogami z podekscytowania, a na myśl o którym drudzy najchętniej schowaliby się pod kocem i udawali, że ich nie ma. Dzień 14 lutego. Walentynki! Dokładnie tak! „Walentynki, do diaska!” – spektakl o miłości z przymrużeniem oka. Bohaterowie tej historii, z dziecięcą naiwnością, gonią za marzeniami. Szukają swojej drugiej połówki, ale jak trzeba to zadowolą się też przelotnym romansem. Tak jak w życiu. No, prawie tak jak w życiu… Całość tej improwizowanej komedii powstaje w oparciu o sugestie publiczności.

O!Impro – Jesteśmy aktorami, a od 2015 roku również improwizatorami, współtworzącymi najstarszą łódzką grupę IMPRO Atak! Premiera naszego autorskiego spektaklu „Podglądacze” w listopadzie 2018 roku, była dla nas momentem ważnym, przełomowym nawet. To wtedy pojawiła się pierwsza, nieśmiała myśl: „O! a gdyby tak…?” Chwila nieuwagi (dwa lata raptem), a myśl w czyn się zamieniła i… jesteśmy! My, czyli „O! Impro”. My, czyli: Magdalena Prochasek, Kamila Salwerowicz, Jan Jakubowski, Michał Kruk, Olo Stachowski (akordeon).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
standup
Bez cenzury – stand-up
_MG_3059
“Ruski miesiąc” gościnnie na deskach Teatru Jaracza
sukhishvili
Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili w Teatrze Wielkim

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*