Łódzkie teatry powoli “wychodzą” ze snu letniego. Na swoich stronach informują o nadchodzących nowościach.

Teatr Jaracza jesienią “zasypie nas premierami” We wrześniu czekają nas Ustawienia ze świętymi, czyli rozmowy obrazami, Madaleine, Róża Jerychońska oraz Wreszcie martwy. Wreszcie brakuje powietrza. W październiku natomiast zobaczymy Kto zabił Kaspara Hausera, w listopadzie Miłość i pieniądze, a w grudniu Cabaret.

Teatr Nowy zaprasza na premiery – we wrześniu Pierwszy raz, w listopadzie Uciechy polskie i w grudniu Bum. W listopadzie odbędzie się premiera opery Viva La Mamma! w Teatrze Wielkim.

We wrześniu Teatr Logos zaprasza do Czyśćca. Także wtedy zobaczymy premierowo Rutkę w Teatrze Arlekin. Wrzesień to również inauguracja dziesiątego sezonu Teatru Małego. Z tej okazji odbędzie się premiera Antygony. Teatr Powszechny w tym samym miesiącu zrealizuje sztukę Wykapany zięć.

21 września odbędzie się oficjalna inauguracja “odświeżonego” AOIA. Z tej okazji zobaczymy m.in. spektakl Teatru Ósmego Dnia – I rozstawili namiot wśród nas. Niestety Teatr Muzyczny odwołał planowaną premierę sztuki Mężczyzna, który tańczył tango.

Do 1 września Teatr Chorea zaprasza na Festiwal Retroperspektywy. 4 września zakończy się, spotkaniem z Bronisławem Wrocławskim, Letnia Scena w Domu Literatury.

Nie zabraknie spektakli teatralnych podczas tegorocznego Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Teatr Szwalnia szykuje kolejną odsłonę Szwalnia.EXPO z okazji 10 lat istnienia, w październiku w ŁDK odbędzie się kolejna ŁóPTA.

W styczniu 2020 roku czeka nas inauguracja sceny Monopolis. Wkrótce dowiemy się kto zostanie dyrektorem Teatru Muzycznego i Teatru Pinokio, co może wpłynąć na repertuary obu placówek. Więcej informacji o spektaklach i festiwalach możecie znaleźć na naszej stronie.

Wrzesień
1 Czyściec Teatr Logos
6 Ustawienia ze świętymi, czyli rozmowy obrazami Teatr Jaracza
8 Madaleine Teatr Jaracza
20 Róża Jerychońska Teatr Jaracza
20 Antygona Teatr Mały
21 Wykapany zięć Teatr Powszechny
27 Pierwszy raz Teatr Nowy
27 Rutka Teatr Arlekin
28 Wreszcie martwy. Wreszcie brakuje powietrza Teatr Jaracza
Październik
12 Kto zabił Kaspara Hausera Teatr Jaracza
Listopad
8 Miłość i pieniądze Teatr Jaracza
15 Uciechy polskie Teatr Nowy
23 Viva La Mamma! Teatr Wielki
Grudzień
6 Bum Teatr Nowy
29 Cabaret Teatr Jaracza

Uwaga! Daty premier mogą ulec zmianie

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
seksgrupowy
Seks grupowy czyli psychoterapia
klim2
Klimakterium 2 w Teatrze Muzycznym
terapiaiteatr
IX Spotkania Teatralne “Terapia i Teatr”

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*