Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi zaprasza na premierę spektaklu Kobro w sieci!  Ta doskonale znana i lubiana przez widzów sztuka, została zarejestrowana,  a efekty tej pracy zobaczą Państwo już w piątek 27 listopada o godzinie 19:00.  Spektakl zostanie udostępniony na stronie internetowej Teatru www.nowy.pl.

W dniu premiery, także o godzinie 19:00, na profilu Teatru na Facebooku  odbędzie się tzw. „wspólne oglądanie”, podczas którego widzowie  będą mogli komentować spektakl na żywo i dzielić się swoimi wrażeniami.

Kobro w reżyserii Iwony Siekierzyńskiej to sztuka Małgorzaty Sikorskiej-Miszczuk ukazująca portret kobiety,  artystki, awangardystki – Katarzyny Kobro. Jest to pierwsza próba ukazania jej fascynującej historii nie przez  pryzmat sławnego męża – Władysława Strzemińskiego. Dramatopisarka oddaje głos Katarzynie Kobro,  ale też ich córce – Niki.  Za próbą rozrachunku dziecka z rodzicami kryją się pytania o cenę, jaką płaci artysta,  gdy tworzy, o to czy połączenie działalności artystycznej z życiem prywatnym jest możliwe.

W spektaklu zobaczymy: Monikę Buchowiec, Joannę Król (gościnnie),  Przemysława Dąbrowskiego, Wojciecha Droszczyńskiego i Krzysztofa Pyziaka.

Spektakl został wyróżniony Nadzwyczajną Złotą Maską w sezonie 2014/2015 oraz Plastrem Kultury w kategorii Spektakl Roku 2014.

autor zdjęcia: Janusz Szymański.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Open_mic
Świąteczny Open Mic w Szafie
offpolnocna
II Festiwal Małych Form Wokalno-Aktorskich „OFF-Północna”
66. Premiera teatru dla niewidomych i słabo widzących w Teatrze Powszechnym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*