Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi wznawia prężnie swoją działalność online. Już w piątek 20 listopada o godzinie 19:00 udostępni na naszej stronie internetowej kolejny z monodramów ze Sceny pod Sufitem. Tym razem będzie to spektakl Wojciecha Bartoszka „Bogom nocy równi” na podstawie książki Sergiusza Piaseckiego.
 
Spektakl opowiada o, działającym na pograniczu polsko-sowieckim, polskim agencie wywiadu.  Ciągle w zagrożeniu- przed dekonspiracją, donosami, zdradą, patrolami GPU – buduje  siatkę wywiadowczą wykorzystując ludzkie słabości zarówno do alkoholu, jak i kokainy.  Jest sprytny, dzielny i wytrzymały. Szczęście mu dopisuje, a więc z zadań wywiązuje się znakomicie.  Aż tu okazuje się, że też ma słabość- kobieta. Nie kobieta ogólnie, jakaś, ale ta jedyna, wymarzona.  Ona mieszka po sowieckiej stronie, on po polskiej. Na sowiecką stronę przechodzi tylko by wykonać zadanie. Jak to zmienić? Jak ułożyć sobie życie? Ale…… CZY KOBIECIE MOŻNA UFAĆ?

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania tej niezwykłej opowieści  20 listopada o godzinie 19:00 na www.nowy.pl  i na kanale YouTube Teatru.

/fot. HaWa 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sex_630x385_2
Sex Guru w Teatrze Nowym
dziatwa17
38. Ogólnopolski Festiwal Teatru Młodych Dziatwa 2017
Premiera online Fabryki Muchołapek

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*