projekt_plakatu_ordonkaZ przykrością informujemy,że z przyczyn nie zależnych od firmy EvenTim zajmującą się promocją wydarzeń  organizator odwołał imprezy 10 marca oraz 17 marca w WSP “Lutnia”(Inauguracja spektakli muzycznych Ordonka oraz dzień Św. Patryka).  10 marca od godz. 18 w budynku dawnej Filharmonii Łódzkiej, w którym obecnie znajduje się Centrum Konferencyjno-Widowiskowe „Lutnia” będziemy mogli podziwiać spektakl pt. „Ordonka. Miłość ci wszystko wybaczy”, złożony z piosenek Hanki Ordonówny, w interpretacji wspaniałej artystki Marii Meyer.

Wydarzenie inauguruje cykl spektakli muzycznych, poetyckich oraz musicalowych, organizowanych przez Teatr Impresaryjny „Lutnia”, którym gościnnych progów użycza Centrum Konferencyjno-Widowiskowe przy Piotrkowskiej 243.

Przedstawienie wprowadzi w świat beztroskich marzeń, pełen miłości i spełnienia, nie pozbawiony jednak tęsknoty. To muzyczna opowieść o biednej dziewczynie z ulicy żelaznej, która zdobyła wszystko, o czym można marzyc: sławę, uwielbienie, miłość oraz tytuł hrabiowski, jest dowodem na to, że znakomity tekst i świetna muzyka nigdy sie nie starzeją, za każdym razem wywołując wśród słuchaczy prawdziwe emocje.

Każda z piosenek to osobna mikrotragedia lub wesoła, a nawet pikantna opowieść, potwierdzająca wielki sceniczny kunszt Hanki Ordonówny, która uznawana jest za najwybitniejsza polska artystkę musicalowa. Wspaniale skonstruowany przez Marie Meyer spektakl wzrusza, zaskakuje i bawi do łez. Nie ma tutaj czasu na nudę. Aktorka, oszczędnie wykorzystując sceniczne środki wyrazu, potrafi w kilku gestach odda uczucia zakochanej, młodej dziewczyny, by za chwile przeobrazić sie w obojętną postać femme fatale. Wspaniałe wykonanie aktorskie, jak i wokalne, zaskakuje kolejnymi wcieleniami, ciepła i marzycielska w jedna sekundę zamienia sie w kąśliwą i ironiczna.

Piosenki Hanki Ordonówny – aktorki, piosenkarki, tancerki oraz autorki wierszy i piosenek, od ponad 80-ciu lat wzruszają i bawią kolejne pokolenia. W spektaklu usłyszymy jej największe przeboje, m.in.: Miłość Ci wszystko wybaczy, Ja chce tak naprawdę, Na pierwszy znak, Manolla (hola Manola), Walc Kreislera, Szczęście raz sie uśmiecha, Piosenka o zagubionym sercu, Trudno, Marianna, Jak Dym Z Papierosa, Fiakier, Ja musze mięć amantów trzech, Uliczka w Barcelonie, Jesienna piosenka, Mein judische mame, Sonny Boy, Tango hiszpańskie, Sam mi mówiłeś, Ja śpiewam piosenki.

Cena biletu:
50zł normalny
10zł wejsciówka (nie gwarantuje miejsc siedzacych)

Bilety do nabycia w:
• Centrum Konferencyjno – Widowiskowym „LUTNIA” Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 243 w Łodzi,
• Centrum Informacji Kulturalnej w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 102a,
• Strefa Biletów w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 59,
• www.eventime.com.pl w dziale Kup Bilet,
• www.wsp.lodz.pl
Informacji o sprzedaży biletów udziela Łukasz Jankowski pod nr tel. 505 039 588.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
szelmostwa
Szelmostwa lisa Witalisa w Teatrze Logos
_9074018
ŁóPTA 2014 – informacje, program
mongol
Merylin Mongoł w CZP nr 2

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*