NIE_WIARY_GODNE_7 czerwca w Teatrze Szwalnia cały dzień z iluzją. O godz. 12 rozpoczną się warsztaty iluzjonistyczne (koszt: 100 zł – zapisy pod numerem 793024983). O godz. 18:30 – premiera spektaklu Niewiarygodne. Wstęp wynosi 25 zł.

NIEWIARYGODNE to pierwsze w Polsce przedstawienie mentalistyczne, którego twórcą jest Radosław Hoffman. Tematem przewodnim spektaklu jest fascynacja autora wszystkim tym, co niewiarygodne. Niesamowite przypadki, zdarzenia, historie czy umiejętności wypełniają show od początku do końca. Widzowie będą mieli szanse wybrać się w podróż w głąb ludzkiego umysłu. Poznać jego mechanizmy, pułapki oraz sztuczki. Publiczność współtworzy show będąc jego integralną częścią już od pierwszych chwil. “Niewiarygodne” jest nietypową formą przedstawienia łączącą w sobie iluzję, psychologię, sugestię, manipulację czy hipnozę. Ta wybuchowa mieszanka tworzy zupełnie nową jakość, której jeszcze nie było na polskim rynku rozrywkowym.

Podobno wiara czyni cuda.
Uwierzysz by je zobaczyć?

scenariusz i wykonanie: Radek Hoffman
management: Małgorzata Wojtulewicz

Radek Hoffman jest performerem, iluzjonistą oraz autorem pierwszej w Polsce publikacji na temat mentalizmu “Sekrety Mentalisty”. Fascynacja różnymi formami sztuki oraz wyrazu pomogły mu wykreować oryginalny styl i spojrzenie na iluzję. Specjalizuje się w tak zwanym Mentalizmie, czyli formie iluzji, która polega na wykreowaniu za pomocą pięciu zmysłów złudzenia, że posiada się ten szósty. Przepowiadanie przyszłości, psychologiczna manipulacja, sugestia, hipnoza czy odczytywanie mowy ciała to tylko część technik, jakimi się posługuje. Kreatywność oraz oryginalność to cechy charakterystyczne dla jego prezentacji, która jest fascynującym zjawiskiem. Radek jest również wielkim miłośnikiem historii iluzji. Swoją wiedzę oraz pasję wykorzystał do powołania pierwszego w Polsce Muzeum Sztuki Iluzji.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
czasodwiedzin
Czas odwiedzin w Teatrze Logos
Jerope-1_800
Jewrope w Teatrze Nowym
Dziewczyna_jak_ta_fot._J._Tomczak
Dziewczyna jak ta w Teatrze Powszechnym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*