nowy5 stycznia na Dużej Sali Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi rozpocznie się premiera sztuki Raya Cooneya i Johna Chapmana pt. Ślubu nie będzie w reżyserii Pawła Pitery.

Właściciel agencji reklamowej, Thimothy Westerby, jest bardzo podekscytowany. Choć niekoniecznie ślubem jedynej córki Judy, który ma rozpocząć się lada chwila. Przygotowuje się właśnie do nowej kampanii dla firmy produkującej biustonosze i przed chwilą wpadł na genialny pomysł. Bieliznę będzie reklamować ponętna girlsa z lat dwudziestych. W przedślubnym szaleństwie nikt nie podziela jednak jego entuzjazmu, bo wielka uroczystość zdaje się wisieć na włosku. Jakby problemów było mało, Thimothy niespodziewanie otrzymuje cios w głowę i zaczyna widzieć niemożliwe.

Zaskakujące zwroty akcji, przezabawne sytuacje, nasycone angielskim humorem dialogi, a wszystko przeplatane doskonałymi aranżacjami nieśmiertelnych przebojów z lat 20. i 30.

Występują: Agnieszka Korzeniowska, Mirosława Olbińska, Lucyna Szierok, Diana Krupa (gościnnie), Paweł Audykowski, Wojciech Bartoszek, Dymitr Hołówko, Bartosz Turzyński.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
siekochamy
Się kochamy w Teatrze Muzycznym
aleko_baner
Opera Aleko w Akademii Muzycznej w Łodzi
Kobieta_Pierwotna
Kobieta Pierwotna w Teatrze Nowym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*