6 czerwca teoretycznie powinny być otwarte teatry, jednak prawdopodobnie większość z nich już w tym sezonie artystycznym nie będzie czynna. Kolejny miesiąc większość działań będzie internetowy.

Teatr Chorea kolejny miesiąc zaprasza na Warsztaty Online (link tutaj). Także umieścił na stronie youtube pełne zapiski filmowych i rejestracji dźwiękowych wybranych spektakli i koncertów (link tu), a wczerwcu zaprasza na Festiwal Latawiec i trąbka (link tutaj). ArtKombinat Scena Monopolis jako jedyna scena teatralna w Łodzi całkowicie przeniosła się do internetu tworząc 1 Teatr Online – informacje znajdziecie tutaj. Natomiast Fundacja Kamila Maćkowiaka już 6 czerwca zaprasza na stacjonarne spektakle (repertuar tu).

Teatr Lalek Arlekin zachęca do udziału w projekcie #ArlekinwDomu (link tutaj), czyli “szeptanki” do snu, teatralne etiudy i warsztaty. Teatr Mały dzięki systemowi PPV zaprasza swoich widzów na spektakle online – o kolejnych wydarzeniach można dowiedzieć się m.in. tutaj. Teatr Muzyczny zaprasza na swojego bloga Muzyczny Wirtualnie. Aktorzy Teatru im. Jaracza na facebooku czytają – info tutaj.

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka to w czerwcu Teatralna (wy)Bawialnia (link tu) oraz Teatralny Wehikuł Czasu (info tu). Teatr Wielki 3 czerwca zaprasza na premierę Snu Księcia (info tu).

Teatr Pinokio w Łodzi na stronie facebook prezentuje atrakcje dla najmłodszych, m.in. czytanie książki pt. “Best Seler i zagadka znikających warzyw” (link tutaj). Teatr Powszechny przygotowuje się do dwóch premier online (informacje tutaj), a także w każdy czwartek zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Pomoc Domowa Radzi (link tu).

CZERWCOWE REPERTUARY TEATRÓW DOSTĘPNE SĄ TUTAJ

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
improatak
IMPRO ATAK! Kryminał improwizowany w 2-ch aktach w Teatrze Nowym
v_gala_baletowa_w_teatrze_wielkim_20100326_1951593267
XXXV-lecie istnienia Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella
sztukarabatow
Sztuka rabatów w Galerii Łódzkiej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*