letniascenamonopolisLetnia Scena Monopolis (nie mylić z mającą dwadzieścia lat tradycji Letnią Sceną Domu Literatury) odbędzie się po raz drugi. Przed nami cykl spektakli w plenerze.

Tegoroczną edycję, 26 czerwca we wtorek o godz. 21:00, otworzy spektakl Teatru Polskiego pt. „Szekspir Forever!”. Dyrektor Andrzej Seweryn w interaktywnym dialogu z widzem opowie o świecie Szekspira i świecie w ogóle. Monologi z arcydzieł genialnego startfordczyka – Hamleta, Makbeta, Romea i Julii, Henryka V, Burzy, Ryszarda III – ułożą się w fascynującą opowieść o literaturze, kulturze, ale też człowieku, widzianym w chwilach triumfu, zwątpienia i klęski.

Spektakl ten będzie osobliwą lekcją teatru Andrzeja Seweryna. Aktor wcielając się kolejno w postać Henryka V, Hamleta, Falstaffa, Ryszarda III, ale też Ariela, Lady Makbet, i Julii wydobędzie piękno i nieprzemijającą mądrość poezji Szekspira.

Bezpłatne zaproszenia można odbierać w recepcji biurowca Forum 76, przy skrzyżowaniu Marszałków, we wtorek 19 czerwca 2018 roku. Dystrybucja odbędzie się w dwóch turach: pierwsza od godziny 9:00 do wyczerpania wejściówek z danej puli, druga tego samego dnia od godziny 18:00 do wyczerpania wejściówek z danej puli. Liczba wejściówek jest ograniczona.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Siostrunie_2
Siostrunia w Teatrze Rozrywki Lutnia
konfrontacjelogo1
Ogólnopolskie Konfrontacja Teatrów Młodzieżowych Centrum 2011
Szalone_nozyczki
Wrzesień w Teatrze Powszechnym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*