maszkaronTeatr Lalek Arlekin w ramach VII edycji Międzynarodowego Festiwalu Solistów Lalkarzy ogłasza konkurs na stworzenie sylwetki Maszkarona (dowolnej postaci baśniowej) i zaprezentowanie jej podczas parady otwierającej festiwal. Nagroda główna to 5 tysięcy zł.

Regulamin konkursu Maszkaronów:

1. Teatr Lalek Arlekin w Łodzi jest organizatorem I Konkursu Maszkaronów. Biuro konkursu mieści się w siedzibie teatru pod adresem:
Teatr Lalek Arlekin w Łodzi, 90-718 Łódź al.1 Maja 2, tel. 42 6330894, e-mali: teatr@arlekin.lodz.pl www: www.arlekin.lodz.pl, www.solopuppetfestival.pl

2. Udział w konkursie wziąć mogą zarówno osoby indywidualne, grupy osób, jak i organizacje mające osobowość prawną.

3. Przedmiotem konkursu jest stworzenie sylwetki Maszkarona i zaprezentowanie jej w ramach parady otwierającej VII Międzynarodowy Festiwal Solistów Lalkarzy w dniu 9 kwietnia 2011r.

4. Parada rozpoczyna się o godzinie 14:00 przy pasażu Schillera, a następnie uczestnicy konkursu zobowiązani są przemaszerować ze swoimi Maszkaronami ulicą Piotrkowską do Placu Wolności.

5. Przez “Maszkarona” organizatorzy rozumieją odwzorowanie dowolnej postaci baśniowej. Nie jest wymagane odwoływanie się do określonych wzorców literackich czy plastycznych. Sylwetka Maszkarona powinna mieć nie mniej niż dwa metry wysokości lub trzy metry długości.

6. Udział w konkursie odbywa się poprzez zgłoszenie swojego uczestnictwa do dnia 1 kwietnia 2011 r do Teatru Lalek Arlekin w Łodzi osobiście lub poprzez nadesłanie pocztą czy też drogą mailową zgłoszenia z podaniem adresu uczestnika konkursu i dokładnym opisem stworzonego Maszkarona.

7. Uczestników oceniać będzie profesjonalne jury w ramach prezentacji przed specjalnie w tym celu ustawioną trybuną na ulicy Piotrkowskiej przy DH Magda.

8. Organizatorzy przewidują nagrodę główną dla najbardziej interesującego Maszkarona w wysokości 5.000,-zł oraz dwie nagrody dodatkowe.

9. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się bezpośrednio po zakończeniu parady około godziny 15:00 przy trybunie konkursowej.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie festiwalu www.solopuppetfestival.pl. Program znajdziecie tutaj.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
czry_maty_net1
Czary mary i… w AOIA
konfrontacje
Konfrontacje Teatrów Młodzieżowych – Centrum 2013
oniegin
Oniegin w Teatrze Wielkim

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*