klubmezusziowW piątek, 19 kwietnia o godz. 20 w Teatrze Rozrywki Lutnia rozpocznie się pokaz spektaklu Klub Mężusiów. Bilety kosztują 90 zł.

Czterej przyjaciele – Helmut, Eroll, Lars i Mario spotykają się raz w tygodniu w od dawna nie używanej kotłowni centrum handlowego. Możliwość posiedzenia w męskim gronie to dla nich jedyna możliwość ucieczki od konieczności robienia zakupów ze swoimi żonami. Właśnie te zakupy to temat przewodni ich spotkań i początek kłopotów w domu.

Do czego zdolni są mężczyźni, aby wkraść się z powrotem w łaski swoich żon? Na to pytanie znajdziecie Państwo odpowiedź w brawurowej komedii w reżyserii Andrzeja Rozhina. Klub mężusiów to ironiczny pstryczek w nos dla problemów małżeńskich. Dowcipne ukazanie dwóch, diametralnie różniących się od siebie światów – kobiet i mężczyzn. Współczesny język, zaskakujące zwroty akcji, lekkie pointy i mistrzowskie konwersacje, to recepta na zabawę, przed którą nie da się obronić. Komedię uzupełniają wielkie światowe hity disco, które łamały serca kobiet i królowały na pierwszych miejscach list przebojów. „Klub mężusiów” to męska jazda w szalonym komediowym tempie w gwiazdorskiej obsadzie, którą trzeba obejrzeć!

Występują: Michał Milowicz/ Jacek Kawalec, Krzysztof Tyniec, Cezary Morawski, Bogdan Kalus/ Robert Wabich
Tłumaczenie: Izabela Rozhin
Reżyseria: Andrzej Rozhin

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
projekt_A._Dworakowski
Noc z Schulzem w Teatrze Pinokio
gwiazdkakomikow
Stand-up: Gwiazdka Komików
nowy
Kościuszko. Ostatnia bitwa w Teatrze Nowym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*