klim28 i 9 marca o godz. 15 i 19 w Teatrze Muzycznym zostanie wystawiona sztuka Klimakterium 2 czyli menopauzy szał. Bilety w cenie: 80, 90 i 100 zł.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w Klimakterium…i już!, ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite. I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków.  Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

Obsada (występują zamiennie):
Elżbieta Jodłowska / Małgorzata Duda / Maria Winiarska
Anna Korcz / Ewa Cichocka / Joanna Jeżewska / Elżbieta Jarosik / Katarzyna Kozak
Elżbieta Okupska / Grażyna Zielińska / Elżbieta Panas / Ludmiła Warzecha / Marzena Kipiel – Sztuka
Małgorzata Gadecka / Renata Zarębska / Anna Wojtan / Ewa Złotowska

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Sceny_dla_doroslych
Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania
wytworniapiosenek
Wytwórnia Piosenek w Teatrze Powszechnym
villas
Melancholia/Violetta Villas w Teatrze Nowym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*