We wtorek, 11 grudnia o godz. 17:30 i 20:30 w Teatrze Muzycznym w Łodzi zobaczymy „Czarną komedię” w reżyserii  Tomasza Sapryk.

Utalentowany rzeźbiarz stający przed życiową szansą, brak prądu, angielska narzeczona i niezapowiedziani goście… Co wyniknie z takiego połączenia? Czy kiedy zgasną światła uda się zapanować nad lawiną nieoczekiwanych zdarzeń? Niewielka awaria światła może stać się przyczyną niemałego zamieszania… W mieszkaniu młodego artysty spotykają się wszyscy oczekiwani oraz kilkoro dość niespodziewanych gości. A to wszystko w całkowitych ciemnościach.

Wymagająca narzeczona wraz z papciem – niezrównoważonym wojskowym, nieznosząca sprzeciwu kochanka, stara panna i zarazem sąsiadka – amatorka śpiewania psalmów i wyskokowych trunków oraz sąsiad gej podkochujący się w głównym bohaterze. Do tego wszystkiego elektryk, którego nietrudno pomylić z milionerem i wreszcie milioner, którego dość łatwo można wziąć za pracownika elektrowni.

Fenomen tego przedstawienia polega m.in. na odwróconej logice: kiedy na scenie gaśnie światło, aktorzy poruszają się swobodnie jakby w ich świecie panowała jasność, kiedy jednak na scenie zapalają się reflektory, wszyscy bohaterowie „wpadają w ciemność” i poruszają się po omacku, stąd komiczność sytuacji i całe serie pomyłek.

UWAŻAJ! W ciemności może zdarzyć się wszystko!

Reżyseria: Tomasz Sapryk

Obsada:

Mateusz Damięcki,

Jan Wieczorkowski,

Marieta Żukowska/Marta Wierzbicka,

Elżbieta Jarosik,

Andżelika Piechowiak/Anna Maria Jarosik,

Jacek Lenartowicz/Piotr Zelt,

Jacek Kopczyński/Albert Osik,

Sebastian Konrad/Tomasz Sapryk

Bilety w cenie 60zł | 80zł | 90zł | 120 zł

Miejsca sprzedaży:

  • Teatr Muzyczny
  • adria-art.pl

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
teatrwielki_plakat
Święto wiosny/Krzesany w Teatrze Wielkim
Kapitan Nemo. 20 000 mil podmorskiej żeglugi w Teatrze Pinokio
jakobi
Jakobi i Leidental w Teatrze Nowym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*