23 maja o godz. 20 ArtKombinat Scena Monopolis zaprasza na spektakl online – Amant na czerwonym dywanie. Bilety w cenie 15 zł KUP TUTAJ lub TUTAJ oraz 40 zł (bilet + książka) do nabycia TUTAJ

Wraz ze spektaklem „Amant na czerwonym dywanie„ powstała książka, której jestem autorem. Jest to unikatowe wydanie, bogato ilustrowane, z pełnym tekstem spektaklu. Ilustracje autorstwa mojej żony Asi Oleksiewicz. Zachęcam Państwa do zakupu tej książki. Kosztuje 25 zł a może być miłą pamiątką po inauguracyjnym spektaklu ART KOMBINATU.
Wojtek Oleksiewicz

Autorski spektakl Wojtka Oleksiewicza.
Premiera 12 Kwietnia 2019 r; Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.

Cztery opowiadania. Cztery niezależne historie. Cztery pary i ich cztery problemy. A więc jest tam związek zdominowany przez zaborczą teściową, mąż odnajdujący alter ego, nieuświadomiona młoda dziewczyna i w końcu Ona tęskniąca za macierzyństwem. Świadkiem ich zmagań z życiem jest autor, który nie tylko prowadzi narrację, ale też wciela się w postaci tych opowieści.

Wszystko to przeplatane jest piosenkami również autorstwa Wojtka Oleksiewicza. Wojciech Oleksiewicz – aktor Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. Poeta, autor kabaretowych tekstów i piosenek, sztuk teatralnych oraz słuchowisk radiowych, improwizator. W swoim autorskim spektaklu, przekażę Państwu w satyrycznej oprawie, jak ważnym i skomplikowanym procesem w życiu jest łączenie się w pary. Opowieść ta jest tak skonstruowana, że można się i pośmiać i powzruszać. Zapraszam serdecznie, a za rekomendację niech mi posłużą te trzy zdania skreślone ręką dyrektora Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi:

“Szanowni Widzowie !!!
Z całego serca polecam spektakl “Amant na czerwonym dywanie‘’. Wojciech Oleksiewicz jest amantem do zakochania, mężczyzną do wszystkiego, poetą do podziwiania. Jego strofy są kunsztowne, jego wdzięk niepowtarzalny, jego poczucie humoru wyrafinowane. Obejrzyjcie autorski spektakl Wojtka. Naprawdę warto!!! Maciej Wojtyszko. Dyrektor artystyczny Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Koncert Karnawał w wiedeńskim nastroju Teatru Wielkiego
bezkija6
Bez KIJa nie podchodź Stand-up: Pontefski, Kwiatkowski
cyberiada
Cyberiada w Teatrze Studyjnym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*