Poniżej zamieszczamy listopadowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
6 listopada (środa)
7 listopada (czwartek)
9 listopada (sobota)
14 listopada (czwartek)
17 listopada (niedziela)
18 listopada (poniedziałek)
20 listopada (środa)
28 listopada (czwartek)
29 listopada (piątek)
30 listopada (sobota)
19:15 Jak pięknie żyć – ballada cygańska
19:15 Jak pięknie żyć – ballada cygańska
19:15 Novocento
19:15 Jungle / Pink Mama Theatre
12:00 Najmniejszy teatr świata
20:00 Tato/dram
9:00 11:00 Dom duszy
19:15 50 słów
19:15 50 słó1
19:15 Totalnie szczęśliwi
ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
w listopadzie brak informacji o spektaklach
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
10 listopada (niedziela)
17 listopada (niedziela)
24 listopada (niedziela)
13:00 Czerwony Kapturek 16:00 O wilku i 7 koźlątkach
13:00 Brzydkie Kaczątko 16:00 Śpiąca królewna
13:00 Pinokio – opowieść o chłopcu z drewna 16:00 Do góry nogami, czyli nieznana przygoda Kapturka
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
w listopadzie brak informacji o spektaklach
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
13 listopada (środa)
15 listopada (piątek)
22 listopada (piątek)
19:00 TADAM – Solo czyli monolog na kilkoro aktorów
19:00 Febe wróć
19:00 Febe wroć
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
3 listopada (niedziela)
5 listopada (wtorek)
6 listopada (środa)
7 listopada (czwartek)
8 listopada (piątek)
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
12 listopada (wtorek)
13 listopada (środa)
14 listopada (czwartek)
15 listopada (piątek)
16 listopada (sobota)
17 listopada (niedziela)
20 listopada (środa)
21 listopada (czwartek)
22 listopada (piątek)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)
26 listopada (wtorek)
27 listopada (środa)
12:00 Przygody Misia Rymcimci
9:00 11:00 Przygody Misia Rymcimci
9:00 11:00 Przygody Misia Rymcimci
9:00 11:00 Przygody Misia Rymcimci
10:00 Piątkowe Granie na Śnadanie – Przygody Misia Rymcimci
16:00 Szósty Dzień Tygodnia – Tomcio Paluszek
12:00 Niedziela Inna Niż Wszystkie – Huśtawka
9:00 11:00 Huśtawka 9:00 11:00 Tomcio Paluszek
9:00 11:00 Huśtawka 9:00 11:00 Tomcio Paluszek
9:00 11:00 Huśtawka 9:00 11:00 Tomcio Paluszek
10:00 Piątkowe Granie na Śnadanie – Tomcio Paluszek 19:00 Studencki Piątek – Włókniarki
16:00 Tomcio Paluszek 19:00 Włókniarki
19:00 Niedziela Dla Seniora – Włókniarki
9:00 11:00 Czerwony Kapturek 10:00 Złota Rybka
9:00 11:00 Czerwony Kapturek 10:00 Złota Rybka
9:00 Piątkowe Granie na Śnadanie – Czerwony Kapturek 10:00 Złota Rybka
16:00 Szósty Dzień Tygodnia – Złota rybka
12:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek 10:00 Złota Rybka
10:00 Czerwony Kapturek
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
5 listopada (wtorek)
6 listopada (środa)
7 listopada (czwartek)
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
12 listopada (wtorek)
13 listopada (środa)
16 listopada (sobota)
19 listopada (wtorek)
20 listopada (środa)
22 listopada (piątek)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)
26 listopada (wtorek)
27 listopada (środa)
29 listopada (piątek)
19:00 Ich Czworo
19:00 Ich Czworo
19:00 Ich Czworo
16:00 18:30 Przystojniaczek
16:00 18:30 Przystojniaczek
18:00 Trzy Siostry
18:00 Trzy Siostry
20:00 Kłamstwo
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
18:00 Idioci
18:00 Idioci
18:00 Idioci
18:00 Opera za trzy grosze
18:00 Opera za trzy grosze
18:00 Operetka
Scena kameralna
5 listopada (wtorek)
6 listopada (środa)
7 listopada (czwartek)
8 listopada (piątek)
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
19 listopada (wtorek)
20 listopada (środa)
21 listopada (czwartek)
26 listopada (wtorek)
27 listopada (środa)
19:00 Boże Mój!
19:00 Boże Mój!
19:00 Boże Mój!
19:00 Otchłań
19:00 Otchłań
19:00 Otchłań
19:00 Róża Jerychońska
19:00 Róża Jerychońska
19:00 Róża Jerychońska
19:00 Kto zabił Kaspara Hausera
19:00 Kto zabił Kaspara Hausera
Scena mała
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
13 listopada (środa)
14 listopada (czwartek)
16 listopada (sobota)
17 listopada (niedziela)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)
28 listopada (czwartek)
29 listopada (piątek)
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
19:00 Seksualne Neurozy Naszych Rodziców
19:00 Seksualne Neurozy Naszych Rodziców
19:00 Seksualne Neurozy Naszych Rodziców
19:00 Seksualne Neurozy Naszych Rodziców
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
12 listopada (wtorek)
18 listopada (poniedziałek)
25 listopada (poniedziałek)
19:00 15 lat Logos – Czyściec
19:00 Czyściec
19:00 Czyściec
TEATR DOM
www.teatrdom.pl, Piotrkowska 243 tel. 505 039 333
24 listopada (niedziela)
30 listopada (sobota)
18:00 21:00 Piotr Bałtroczyk
19:00 Selfie.com.pl – odwołane
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
11 listopada (poniedziałek)
15 listopada (piątek)
16 listopada (sobota)
22 listopada (piątek)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)
29 listopada (piątek)
30 listopada (sobota)
19:15 Sklep to żaden interes
16:30 Prezesi
16:15 Pan Tadeusz
19:15 Motel pod Mocnym Amorem
19:15 Motel pod Mocnym Amorem
19:15 Tylko miłość (sceny z życia małżeńskiego)
19:15 Tylko miłość (sceny z życia małżeńskiego)
16:30 Sklep to żaden interes
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Umrzeć ze śmiechu
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
5 listopada (wtorek)
6 listopada (środa)
8 listopada (piątek)
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
11 listopada (poniedziałek)
13 listopada (środa)
15 listopada (piątek)
17 listopada (niedziela)
18 listopada (poniedziałek)
21 listopada (czwartek)
22 listopada (piątek)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)
25 listopada (poniedziałek)
26 listopada (wtorek)
28 listopada (czwartek)
29 listopada (piątek)
30 listopada (sobota)
20:00 15 lat Logos – Parson Dance
18:30 Nasze Żony
18:30 The Best of Muzyczny
10:00 Muzyczny Plac Zabaw 18:30 The Best of Muzyczny
17:00 The Best of Muzyczny
16:00 19:00 Bóg Mordu
11:00 Moniuszko Inaczej 20:00 IRA
18:30 Osiecka po Męsku
18:00 Grupa MoCarta i przyjaciele
18:30 Klimakterium 2, czyli menopauzy szał
11:00 18:30 Miss Saigon
11:00 18:30 Miss Saigon
18:30 Miss Saigon
17:00 Miss Saigon
19:00 Michał Bajor
19:00 Michał Szpak
11:30 18:30 Miss Saigon
18:30 Miss Saigon
18:30 Miss Saigon
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
3 listopada (niedziela)
8 listopada (piątek)
10 listopada (niedziela)
15 listopada (piątek)
16 listopada (sobota)
17 listopada (niedziela)
22 listopada (piątek)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)
28 listopada (czwartek)
29 listopada (piątek)
30 listopada (sobota)
12:00 My, psy 18:00 V urodziny grupy Impro Atak!
19:00 Michał Urbaniak
12:00 Daj rodzinę za kurtynę
19:00 Uciechy staroPOLSKIE – PREMIERA
19:00 Uciechy staroPOLSKIE
16:00 Uciechy staroPOLSKIE
19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Ślubu nie będzie
18:00 Kobieta pierwotna
19:00 Uciechy staroPOLSKIE
19:00 Uciechy staroPOLSKIE
19:00 Uciechy staroPOLSKIE
Mała Sala
2 listopada (sobota)
3 listopada (niedziela)
8 listopada (piątek)
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
15 listopada (piątek)
16 listopada (sobota)
17 listopada (niedziela)
21 listopada (czwartek)
22 listopada (piątek)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)
19:15 Komeda
12:30 Krakowski Salon Poezji w Łodzi – Poetyckie Zaduszki 19:15 Komeda
19:15 Noc Helvera
19:15 Noc Helvera
19:15 Noc Helvera
19:15 Fantazja Polska 21:30 Impro Atak! Musical improwizowany
19:15 Fantazja Polska 21:30 Impro Atak! Tarantino – krwawa pulpa
12:30 Krakowski Salon Poezji w Łodzi – Rafał Wojaczek 19:15 Fantazja Polska
19:15 Seks dla opornych
19:15 Seks dla opornych 21:30 Impro Atak! Improwizowan komedia romantyczna
19:15 Seks dla opornych 21:30 Impro Atak! Kryminał improwizowany
10:00 Impro Atak! Bajka improwizowana 18:00 21:00 Seks dla opornych
Scena pod sufitem
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
19:00 Amant na czerwonym dywanie
17:00 Bogom nocy równi 19:00 Amant na czerwonym dywanie
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
3 listopada (niedziela)
5 listopada (wtorek)
6 listopada (środa)
7 listopada (czwartek)
10 listopada (niedziela)
12 listopada (wtorek)
14 listopada (czwartek)
15 listopada (piątek)
17 listopada (niedziela)
18 listopada (poniedziałek)
19 listopada (wtorek)
24 listopada (niedziela)
25 listopada (poniedziałek)
26 listopada (wtorek)
27 listopada (środa)
28 listopada (czwartek)
29 listopada (piątek)
12:30 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Doktor Nieboli
10:00 Doktor Nieboli
12:30 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Calineczka – Magiczny Świat Teatru
10:00 Calineczka – Magiczny Świat Teatru
12:30 Calineczka – Magiczny Świat Teatru
10:00 Nić Ariadny
10:00 Nić Ariadny
12:30 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
10:00 Bałwankowa Kraina
10:00 W środku miasta
10:00 Bałwankowa Kraina
10:00 Bałwankowa Kraina
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
3 listopada (niedziela)
4 listopada (poniedziałek)
5 listopada (wtorek)
6 listopada (środa)
7 listopada (czwartek)
13 listopada (środa)
14 listopada (czwartek)
15 listopada (piątek)
17 listopada (niedziela)
18 listopada (poniedziałek)
19 listopada (wtorek)
20 listopada (środa)
21 listopada (czwartek)
22 listopada (piątek)
24 listopada (niedziela)
25 listopada (poniedziałek)
26 listopada (wtorek)
27 listopada (środa)
28 listopada (czwartek)
16:00 Wielkie pytanie
9:00 11:00 Wielkie pytanie
9:00 11:30 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:30 Ronja, córka zbójnika
9:00 Ronja, córka zbójnika
11:30 Ronja, córka zbójnika
9:00 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:00 Samograj
12:00 Samograj
9:00 11:00 Samograj
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Pokorowanki
12:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Pokorowanki
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
8 listopada (piątek)
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
11 listopada (poniedziałek)
12 listopada (wtorek)
13 listopada (środa)
14 listopada (czwartek)
15 listopada (piątek)
16 listopada (sobota)
17 listopada (niedziela)
19 listopada (wtorek)
20 listopada (środa)
21 listopada (czwartek)
22 listopada (piątek)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)
26 listopada (wtorek)
28 listopada (czwartek)
29 listopada (piątek)
30 listopada (sobota)
11:00 19:00 Manewry weselne
19:00 Manewry weselne
19:00 Manewry weselne
19:00 15 lat Logos – Błękitne krewetki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
11:00 Mayday 2
11:00 Mayday 2
11:00 Mayday 2
19:00 Wszystko w rodzinie
19:00 Wszystko w rodzinie
19:00 Wszystko w rodzinie – dla studentów
11:00 Wszystko w rodzinie
19:00 Boeing, boeing
19:00 Boeing, boeing
16:00 Boeing, boeing
Mała Sala
2 listopada (sobota)
3 listopada (niedziela)
5 listopada (wtorek)
6 listopada (środa)
7 listopada (czwartek)
8 listopada (piątek)
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
12 listopada (wtorek)
13 listopada (środa)
14 listopada (czwartek)
15 listopada (piątek)
16 listopada (sobota)
17 listopada (niedziela)
19 listopada (wtorek)
20 listopada (środa)
21 listopada (czwartek)
22 listopada (piątek)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)
26 listopada (wtorek)
27 listopada (środa)
28 listopada (czwartek)
29 listopada (piątek)
30 listopada (sobota)
19:15 Siódmy anioł
19:15 Siódmy anioł – dla emerytów
10:00 Dotknąć pustki
10:00 19:15 Dotknąć pustki
10:00 Dotknąć pustki
19:15 Wykapany zięć
16:00 19:15 Wykapany zięć
16:00 Wykapany zięć 19:15 Wykapany zięć – dla emerytów
9:00 11:30 Impreza
19:15 Brancz
19:15 Brancz
19:15 Ferragosto – dla emerytów
19:15 Ferragosto – dla studentów
19:15 Ferragosto
19:15 Oni
10:00 Ony 14:00 65. premiera Teatru dla niewidomych i słabo widzących (foyer)
10:00 Ony
19:15 Wracaj – dla studentów
19:15 Wracaj
19:15 Wracaj
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
11:00 Szkoła żon
11:00 Szkoła żon
19:15 lovebook
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
5 listopada (wtorek)
22 listopada (piątek)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)
26 listopada (wtorek)
27 listopada (środa)
19:07 Nie jedz tego! To jest na święta!
19:07 Nie jedz tego! To jest na święta!
19:07 Nie jedz tego! To jest na święta!
19:07 Nie jedz tego! To jest na święta!
12:00 Nie jedz tego! To jest na święta!
12:00 Nie jedz tego! To jest na święta!
TEATR SZWALNIA
www.teatrszwalnia.pl ul. Struga 90 tel. 696 287 352
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)
28 listopada (czwartek)
29 listopada (piątek)
19:00 Szwalnia_expo: Dwa pokoje
19:00 Szwalnia_expo: Dwa pokoje
19:00 Szwalnia_expo: Wieczór Tischnerowski
19:00 Szwalnia_expo: Wieczór Tischnerowski
18:00 Warsztaty współczesnych interpretacji muzyki tradycyjnej
19:00 Radical Polish Ansambl
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
3 listopada (niedziela)
4 listopada (poniedziałek)
5 listopada (wtorek)
6 listopada (środa)
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
11 listopada (poniedziałek)
13 listopada (środa)
14 listopada (czwartek)
16 listopada (sobota)
17 listopada (niedziela)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)
28 listopada (czwartek)
29 listopada (piątek)
30 listopada (sobota)
15:00 18:00 Ludzie inteligentni
19:00 Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili
20:00 Katarzyna Nosowska – Zmalowane Wrota
18:30 Ziemia Obiecana
18:30 Człowiek z Manufaktury
18:00 Człowiek z Manufaktury
18:30 Rozśpiewana Niepodległa
18:30 Carmen
18:30 Carmen
12:30 Opera na poduchach 18:00 Straszny Dwór – wersja koncertowa
18:00 Straszny Dwór – wersja koncertowa
19:00 Viva La Mamma! – PREMIERA
19:00 Viva La Mamma! – PREMIERA II
18:30 Straszny Dwór
18:30 Straszny Dwór
19:00 Ania Dąbrowska – Ania Movie Charlie
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
w listopadzie brak informacji o spektaklach
TEATR ZAMIAST
facebook 
teatr nieczynny
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – luty 2015
repertuar
Repertuar teatrów – luty 2014
repertuar
Repertuar teatrów – grudzień 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*