repertuarPoniżej zamieszczamy marcowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

W MARCU W ŁODZI ORGANIZOWANA JEST AKCJA DOTKNIJ TEATRU – PROGRAM TUTAJ

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68

7 marca (piątek)
8 marca (sobota)
9 marca (niedziela)
14 marca (piątek)
15 marca (sobota)
16 marca (niedziela)
23 marca (niedziela)
29 marca (sobota)
30 marca (niedziela)
31 marca (poniedziałek)

19:00 Diva Show 
19:00 Diva Show
19:00 Diva Show
19:00 Kochaj mnie, ale nie za bardzo
19:00 Metafizic
11:00 Pchła Szachrajka
19:00 Kochaj mnie, ale nie za bardzo
19:00 Witkacy? – PROFANACJA – PREMIERA
17:00 Witkacy? – PROFANACJA 20:00 Teatr Tańca PRO – spektakl
20:00 KIJO Spokojnie… inni mają gorzej – PREMIERA
ARTERION
www.arterion.pl ul. Pomorska 69/71 tel. 42 63 15 020/ 603 89 11 20
19 marca (środa)
20 marca (czwartek)

19:00 Edukacja Rity
19:00 Edukacja Rity

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
1 marca (sobota)
2 marca (niedziela)
8 marca (sobota)
9 marca (niedziela)
15 marca (sobota)
16 marca (niedziela)
22 marca (sobota)
23 marca (niedziela)
29 marca (sobota)
30 marca (niedziela)
15:30 Czerwony Kapturek
17:00 Śpiąca Królewna
15:30 O wilku i siedmiu koźlątkach
17:00 Dlaczego słonie mają trąby?
15:30 Brzydkie kaczątko
17:00 Lokomotywa
17:00 Calineczka – PREMIERA
17:00 Calineczka
15:30 Calineczka
17:00 Calineczka
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
14 marca (piątek) 19:00 Przypadek Adasia Miauczyńskiego
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
28 marca (piątek) 20:00 Dotknij Teatru: Muzg
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (42) 632-58-99 (na czas remontu pokazy w siedzibie Harnam – Piotrkowska 282a)
2 marca (niedziela)
3 marca (poniedziałek)
4 marca (wtorek)
5 marca (środa)
6 marca (czwartek)
7 marca (piątek)
9 marca (niedziela)
10 marca (poniedziałek)
11 marca (wtorek)
12 marca (środa)
13 marca (czwartek)
14 marca (piątek)
16 marca (niedziela)
17 marca (poniedziałek)
18 marca (wtorek)
19 marca (środa)
20 marca (czwartek)
21 marca (piątek)
23 marca (niedziela)
24 marca (poniedziałek)
25 marca (wtorek)
26 marca (środa)
27 marca (czwartek)
28 marca (piątek)
30 marca (niedziela)
31 marca (poniedziałek)
12:00 Wyprawa na Szklaną Górę
9:00 11:00 Wyprawa na Szklaną Górę
9:00 11:00 Wyprawa na Szklaną Górę
9:00 11:00 Wyprawa na Szklaną Górę
9:00 11:00 Wyprawa na Szklaną Górę
9:00 Wyprawa na Szklaną Górę 
12:00 Niewielki, niemały król
9:00 11:00 Niewielki, niemały król
9:00 11:00 Niewielki, niemały król
9:00 11:00 Niewielki, niemały król
9:00 11:00 Niewielki, niemały król
9:00 Niewielki, niemały król
12:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00 Tajemnica wesołego miasteczka
10:00 Pstryk 12:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 Złodziej czasu
12:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Szary chłopiec
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża

4 marca (wtorek)
5 marca (środa)
8 marca (sobota)
12 marca (środa)
13 marca (czwartek)
15 marca (sobota)
16 marca (niedziela)
18 marca (wtorek)
19 marca (środa)
22 marca (sobota)
23 marca (niedziela)

19:00 Rewizor
19:00 Rewizor
19:00 Baba Chanel
19:00 Iwona, księżniczka Burgunda
11:00 19:00 Iwona, księżniczka Burgunda
19:00 Umrzeć z tęsknoty
19:00 Umrzeć z tęsknoty
19:00 Według Agafii
19:00 Według Agafii
19:00 Jajo węża
19:00 Jajo węża
Scena kameralna
1 marca (sobota)
2 marca (niedziela)
5 marca (środa)
6 marca (czwartek)
8 marca (sobota)
9 marca (niedziela)
14 marca (piątek)
15 marca (sobota)
20 marca (czwartek)
21 marca (piątek)
29 marca (sobota)
30 marca (niedziela)

19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Boże mój – PREMIERA
19:00 Boże mój

Scena mała
6 marca (czwartek)
7 marca (piątek)
12 marca (środa)
13 marca (czwartek)
18 marca (wtorek)
19 marca (środa)
25 marca (wtorek)
26 marca (środa)
27 marca (czwartek)
19:00 Podróż do Buenos Aires
19:00 Podróż do Buenos Aires
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
18:00 Habitat
18:00 Habitat
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
16 marca (niedziela) 20:00 U progu nieba
TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. (042) 692-58-60-63 (zamównienia grupowe),  692-380-038 (spec. ds. kolportażu)
8 marca (sobota)
9 marca (niedziela)
13 marca (czwartek)
14 marca (piątek)
28 marca (piątek)
20:30 Kabaret Pod Wyrwigroszem
16:00 Andropauza 2
19:00 Enamorada
20:00 Cud medyczny w Wilkowyjach
20:00 Czy jest na sali lekarz?
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 marca (sobota)
6 marca (czwartek)
7 marca (piątek)
8 marca (sobota)
12 marca (środa)
14 marca (piątek)
15 marca (sobota)
21 marca (piątek)
22 marca (sobota)
23 marca (niedziela)
27 marca (czwartek)
28 marca (piątek)
29 marca (sobota)
30 marca (niedziela)
12:00 O Romusiu, o Emilce…
19:15 Trzy razy łóżko (Halokultura)
19:15 Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji)
19:15 Zwariować można
18:30 Le point (Most)
19:15 Pocałunek
19:15 Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji)
19:15 Trzy razy łóżko
19:15 Wędrowiec – monodram muzyczny Krzysztofa Cwynara
12:00 O Romusiu, o Emilce… 16:15 Czytamy…: Wiele hałasu o nic
19:15 Miłość i polityka – PREMIERA
19:15 Miłość i polityka
19:15 Miłość i polityka
17:15 Miłość i polityka
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 marca (sobota)
2 marca (niedziela)
4 marca (wtorek)
7 marca (piątek)
8 marca (sobota)
9 marca (niedziela)
10 marca (poniedziałek)
12 marca (środa)
13 marca (czwartek)
15 marca (sobota)
16 marca (niedziela)
17 marca (poniedziałek)
19 marca (środa)
20 marca (czwartek)
22 marca (sobota)
23 marca (niedziela)
25 marca (wtorek)
29 marca (sobota)
30 marca (niedziela)
18:30 Człowiek z La Manchy
17:00 Człowiek z La Manchy
11:00 18:30 Łajza
18:30 Kraina uśmiechu
15:00 19:00 Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
15:00 19:00 Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
19:00 Eleni – koncert
18:30 Aj waj! czyli historie z cynamonem
11:00 18:30 Aj waj! czyli historie z cynamonem
18:30 Skrzypek na dachu
17:00 Skrzypek na dachu
19:00 Cztery sety jazzu – ballada o narodzinach jazzu w Polsce
11:00 Smurfowisko
11:00 Smurfowisko
10:00 Muzyczny z bliska 18:30 Wesoła wdówka
17:00 Wesoła wdówka
19:00 Występ Grupy MoCarta
18:30 Zemsta nietoperza
17:00 Zemsta nietoperza
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala

1 marca (sobota)
2 marca (niedziela)
6 marca (czwartek)
7 marca (piątek)
8 marca (sobota)
9 marca (niedziela)
15 marca (sobota)
16 marca (niedziela)
19 marca (środa)
20 marca (czwartek)
21 marca (piątek)
22 marca (sobota)
27 marca (czwartek)
28 marca (piątek)
29 marca (sobota)
30 marca (niedziela)

19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
19:00 Wszyscy byli odwróceni
19:00 Wszyscy byli odwróceni
19:00 Wszyscy byli odwróceni
19:00 Klajster – pokaz przedpremierowy
19:00 Klajster – pokaz przedpremierowy
10:00 Pippi Langstrump
10:00 Pippi Langstrump
19:00 Mayday
19:00 Mayday
16:00 19:00 Mayday
19:00 Dotknij Teatru – inauguracja: Klajster – PREMIERA
19:00 Klajster
19:00 Klajster
19:00 Klajster
Mała Sala
1 marca (sobota)
2 marca (niedziela)
5 marca (środa)
6 marca (czwartek)
7 marca (piątek)
8 marca (sobota)
9 marca (niedziela)
11 marca (wtorek)
12 marca (środa)
14 marca (piątek)
15 marca (sobota)
16 marca (niedziela)
22 marca (sobota)
23 marca (niedziela)
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód
17:00 Historia teatru dla niewtajemniczonych
10:00 19:15 Metoda Gronholm
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Wszystko o kobietach
16:00 19:15 Wszystko o kobietach
19:00 Mała Literacka: Tłumacze w teatrze
11:00 Belfer
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
19:15 Karzeł, Down i inne żywioły
19:15 Karzeł, Down i inne żywioły
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
1 marca (sobota)
2 marca (niedziela)
3 marca (poniedziałek)
4 marca (wtorek)
5 marca (środa)
6 marca (czwartek)
7 marca (piątek)
8 marca (sobota)
9 marca (niedziela)
15 marca (sobota)
16 marca (niedziela)
19 marca (środa)
20 marca (czwartek)
21 marca (piątek)
22 marca (sobota)
23 marca (niedziela)
25 marca (wtorek)
26 marca (środa)
27 marca (czwartek)
28 marca (piątek)
29 marca (sobota)
30 marca (niedziela)
12:00 Warsztaty PaT
12:30 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
12:00 Warsztaty PaT
12:30 10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
11:00 Warsztaty PaT
12:30 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
9:30 Wielka draka w Prosiaczkowie
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
11:00 Warsztaty PaT
12:30 Skarb Kapitana Haka
9:30 Skarb Kapitana Hanal
10:00 Nić Ariadny
10:00 Nić Ariadny
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
11:00 Warsztaty PaT
12:30 Urodziny Baby Jagi
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
2 marca (niedziela)
3 marca (poniedziałek)
4 marca (wtorek)
5 marca (środa)
6 marca (czwartek)
7 marca (piątek)
9 marca (niedziela)
10 marca (poniedziałek)
11 marca (wtorek)
12 marca (środa)
13 marca (czwartek)
14 marca (piątek)
15 marca (sobota)
16 marca (niedziela)
17 marca (poniedziałek)
18 marca (wtorek)
19 marca (środa)
20 marca (czwartek)
21 marca (piątek)
23 marca (niedziela)
24 marca (poniedziałek)
25 marca (wtorek)
26 marca (środa)
27 marca (czwartek)
28 marca (piątek)
29 marca (sobota)
30 marca (niedziela)
31 marca (poniedziałek)
12:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio
9:00 Pinokio 11:00 Piosenki do grania na nosie
9:00 11:00 Księga dżungli
9:00 11:00 Księga dżungli
9:00 11:00 Księga dżungli
12:00 Księga dżungli
9:00 11:00 Księga dżungli
9:00 11:00 Jaś i Małgosia
9:00 11:00 Jaś i Małgosia
9:00 11:00 Jaś i Małgosia
10:00 Echy i achy – pokaz przedpremierowy
15:00 17:00 Echy i achy – PREMIERA
10:00 12:00 Echy i achy
9:00 11:00 Echy i achy
9:00 Echy i achy 11:00 Urok Tuwima
9:00 Echy i achy 11:00 Urok Tuwima
9:00 Echy i achy 11:00 18:00 Urok Tuwima
9:00 Echy i achy 11:00 Koralina
12:00 Koralina 16:00 Mądrości Bajek Żydowskich
9:00 11:00 Koralina
9:00 Echy i achy 11:00 Koralina
9:00 11:00 Koralina
10:00 Koralina 18:00 Echy i achy
9:00 Echy i achy 11:00 Koralina
Dotknij Teatru
12:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
1 marca (sobota)
2 marca (niedziela)
4 marca (wtorek)
5 marca (środa)
6 marca (czwartek)
7 marca (piątek)
8 marca (sobota)
9 marca (niedziela)
11 marca (wtorek)
12 marca (środa)
15 marca (sobota)
16 marca (niedziela)
21 marca (piątek)
22 marca (sobota)
27 marca (czwartek)
28 marca (piątek)
19:00 Boeing, Boeing
19:00 Boeing, Boeing
11:00 Boeing, Boeing
11:00 Boeing, Boeing
11:15 Szalone nożyczki
11:15 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
16:00 19:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
19:00 MFSPiN: Nietoperz – TR Warszawa
18:00 MFSPiN: Nietoperz – TR Warszawa
19:00 MFSPiN: Bitwa Warszawska 1920 – Teatr Stary w Krakowie
19:00 MFSPiN: Bitwa Warszawska 1920 – Teatr Stary w Krakowie
19:00 MFSPiN: Buda dla psa. Widok z góry. Widok z dołu – Teatr DAKH
19:00 MFSPiN: Buda dla psa. Widok z góry. Widok z dołu – Teatr DAKH
Mała Sala
6 marca (czwartek)
7 marca (piątek)
8 marca (sobota)
9 marca (niedziela)
16 marca (niedziela)
17 marca (poniedziałek)
9:00 Niezwykły Dom Pana A.
9:00 Niezwykły Dom Pana A.
19:15 Bóg Mordu
19:15 Bóg Mordu
20:00 MFSPiN: Uwolnić Karpia – PREMIERA
19:15 MFSPiN: Uwolnić Karpia
Inne miejsca Festiwalu

24 marca (poniedziałek)
29 marca (sobota)
30 marca (niedziela)

19:00 Poczekalnia.0 – Teatr Polski we Wrocławiu (Klub Wytwórnia)
19:15 Mars: Odyseja – PRAPREMIERA (Hotel Grand)
19:15 Mars: Odyseja (Hotel Grand)

TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
1 marca (sobota)
2 marca (niedziela)
4 marca (wtorek)
6 marca (czwartek)
7 marca (piątek)
8 marca (sobota)
9 marca (niedziela)
13 marca (czwartek)
14 marca (piątek)
15 marca (sobota)
16 marca (niedziela)
20 marca (czwartek)
21 marca (piątek)
22 marca (sobota)
23 marca (niedziela)
28 marca (piątek)
29 marca (sobota)
30 marca (niedziela)
19:07 Marat/Sade
19:07 Marat/Sade
19:07 Filip
19:07 Poskromienie złośnicy
19:07 Poskromienie złośnicy
19:07 Poskromienie złośnicy
19:07 Poskromienie złośnicy
19:07 Marat/Sade
19:07 Marat/Sade
19:07 Marat/Sade
19:07 Marat/Sade
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:07 The City
19:07 The City
19:07 The City
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701
1 marca (sobota)
14 marca (piątek)
17 marca (poniedziałek)
21 marca (piątek)
23 marca (niedziela)
27 marca (czwartek)
28 marca (piątek)
29 marca (sobota)
30 marca (niedziela)
31 marca (poniedziałek)
19:30 Premiera filmu Opowieść o smutku. EXwzwODUS
19:00 Беженцы/Bieżeńcy
19:00 Беженцы/Bieżeńcy
19:00 Novecento
19:00 Novecento
22:00 Dotknij Teatru: Portfolio – PREMIERA
18:00 Dotknij Teatru: Portfolio
16.00 Dotknij Teatru: Warsztaty śpiewacze pieśni wielkopostnych
19:00 Dotknij Teatru: Jest drabina do nieba. koncert pieśni wielkopostnych
19:00 Matka Joanna 20.30 Dotknij Teatru:: Płaczże dzisiaj duszo wszelka
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
1 marca (sobota)
7 marca (piątek)
9 marca (niedziela)
13 marca (czwartek)
14 marca (piątek)
16 marca (niedziela)
20 marca (czwartek)
23 marca (niedziela)
28 marca (piątek)
30 marca (niedziela)
18:30 Ziemia obiecana
19:00 Skunk Anansie
18:30 Cyrulik Sewilski
18:30 Dziadek do orzechów
11:00 Dziadek do orzechów
18:30 Tosca
18:30 Don Kichot
18:30 Czarodziejski flet
18:30 Madama Butterfly
18:30 Traviata
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
1 marca (sobota)
8 marca (sobota)
9 marca (niedziela)
15 marca (sobota)
16 marca (niedziela)
20 marca (czwartek)
21 marca (piątek)
22 marca (sobota)
23 marca (niedziela)
29 marca (sobota)
30 marca (niedziela)
19:00 Nius – PREMIERA
19:00 Bal Wampirów
18:00 Bal Wampirów
19:00 Nius
18:00 Nius
9:30 11:30 Piotruś Pan (w języku angielskim)
9:00 11:00 Piotruś Pan (w języku angielskim)
19:00 Bal Wampirów
19:00 Bal Wampirów
19:00 Zatrudnię milionera
18:00 Zatrudnię milionera
TEATR ZAMIAST
strona www Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
8 marca (sobota)
9 marca (niedziela)
19:19 Targowisko, czyli historia rozkładu pana H.
19:19 Targowisko, czyli historia rozkładu pana H.
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
8 marca (sobota) 16:15 Wydmuszka (Teatru Małego w Łodzi)
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – czerwiec 2017
repertuar
Repertuar teatrów – lipiec 2011
repertuar
Repertuar teatrów – październik 2010
2 komentarze
  • 25 lutego 2014 at 20:24

    Oferta teatru Logos jest pełna?

  • 25 lutego 2014 at 20:21

    Oferta z teatru Logos i Arterion jest pełna?

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*