Poniżej zamieszczamy  styczniowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (042) 632-21-21; 0-601-704-299
8 stycznia (piątek)     
9 stycznia (sobota)     
10 stycznia (niedziela)     
15 stycznia (piątek)     
16 stycznia (sobota)     
17 stycznia (niedziela)     
22 stycznia (piątek)     
23 stycznia (sobota)     
24 stycznia (niedziela)     
29 stycznia (piątek)     
30 stycznia (sobota)     
31 stycznia (niedziela)
18:00 Czerwony Kapturek
15:30 Czerwony Kapturek
17:00 Czerwony Kapturek
18:00 Śpiąca Królewna
15:30 Śpiąca Królewna
17:00 Ali Baba i 40 rozbójników – PREMIERA (przedstawienie zamknięte)
18:00 Ali Baba i 40 rozbójników
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
17:00 Ali Baba i 40 rozbójników
18:00 Ali Baba i 40 rozbójników
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
17:00 Ali Baba i 40 rozbójników
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 632-58-99
3 stycznia (niedziela)    
4 stycznia (poniedziałek) 
5 stycznia (wtorek)     
6 stycznia (środa)      
7 stycznia (czwartek)    
8 stycznia (piątek)    
9 stycznia (sobota)   
10 stycznia (niedziela)
11 stycznia (poniedziałek)
12 stycznia (wtorek)  
13 stycznia (środa)    
14 stycznia (czwartek)    
15 stycznia (piątek)
16 stycznia (sobota)    
17 stycznia (niedziela)
18 stycznia (poniedziałek) 
19 stycznia (wtorek)    
20 stycznia (środa)   
21 stycznia (czwartek)  
22 stycznia (piątek)
23 stycznia (sobota)    
24 stycznia (niedziela)
25 stycznia (poniedziałek)
26 stycznia (wtorek)   
27 stycznia (środa)    
28 stycznia (czwartek)   
29 stycznia (piątek)    
30 stycznia (sobota)
31 stycznia (niedziela)
19:00 Szopka satyryczna
9:00 11:00 Stworzenie świata    
9:00 11:00 Stworzenie świata    
9:00 11:00 Stworzenie świata    
9:00 11:00 Stworzenie świata    
9:00 Stworzenie świata    17:00 19:00 Szopka satyryczna
19:00 Szopka satyryczna
12:00 Czarodziejski flet 19:00 Szopka satyryczna
9:00 11:30 Czarodziejski flet    
9:00 11:30 Czarodziejski flet
9:00 11:30 Czarodziejski flet
9:00 11:30 Czarodziejski flet
9:00 Czarodziejski flet
19:00 Szopka satyryczna
12:00 Mała syrenka 19:00 Szopka satyryczna
9:00 11:00 Mała syrenka
9:00 11:00 Mała syrenka
9:00 11:00 Mała syrenka
9:00 11:00 Mała syrenka
9:00 Mała syrenka 19:00 Szopka satyryczna
19:00 Szopka satyryczna
12:00 Piotruś Pan 19:00 Szopka satyryczna
9:00 11:30 Piotruś Pan
9:00 11:30 Piotruś Pan
9:00 11:30 Piotruś Pan
9:00 11:30 Piotruś Pan
9:00 Piotruś Pan 19:00 Szopka satyryczna
19:00 Szopka satyryczna
12:00 Tajemnica wesołego miasteczka 19:00 Szopka satyryczna
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
2 stycznia (sobota)    
3 stycznia (niedziela)   
5 stycznia (wtorek)    
6 stycznia (środa)    
8 stycznia (piątek)    
9 stycznia (sobota)    
10 stycznia (niedziela)
12 stycznia (wtorek)    
13 stycznia (środa)   
14 stycznia (czwartek)   
15 stycznia (piątek)   
19 stycznia (wtorek)  
20 stycznia (środa)   
22 stycznia (piątek)    
23 stycznia (sobota)    
24 stycznia (niedziela)
29 stycznia (piątek)    
19:00 Graj klezmerska kapelo
19:00 Graj klezmerska kapelo    
19:00 Nad
19:00 Nad
10:00 13:00 Antygona w Nowym Jorku
19:00 Otello – wariacje na temat
19:00 Otello – wariacje na temat
19:00 Zagłada ludu albo MOJA WĄTROBA JEST BEZ SENSU
19:00 Zagłada ludu albo MOJA WĄTROBA JEST BEZ SENSU
17:00 Sen nocy letniej
10:00 Sen nocy letniej     
18:00 Makbet
18:00 Makbet
19:00 Według Agafii
19:00 Według Agafii
19:00 Według Agafii    
10:00 19:00 Poskromienie złośnicy
Scena mała
2 stycznia (sobota)
3 stycznia (niedziela)
7 stycznia (czwartek)  
8 stycznia (piątek)
9 stycznia (sobota)  
10 stycznia (niedziela)
12 stycznia (wtorek)
13 stycznia (środa)  
14 stycznia (czwartek)   
15 stycznia (piątek)
16 stycznia (sobota)
17 stycznia (niedziela)  
23 stycznia (sobota)
24 stycznia (niedziela)  
28 stycznia (czwartek)   
30 stycznia (sobota)  
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę    
19:00 Survival
19:00 Survival
19:00 Survival – premiera prasowa
19:00 Survival    
19:00 Podróż do Buenos Aires
19:00 Podróż do Buenos Aires
19:00 Merylin Mongoł
19:00 Merylin Mongoł
19:00 Ślub
19:00 Ślub
19:00 Produkt – pokaz przedpremierowy
19:00 Produkt – pokaz przedpremierowy      
19:00 Prześwit    
19:00 Prześwit
Scena kameralna
5 stycznia (wtorek)
6 stycznia (środa)  
7 stycznia (czwartek)  
8 stycznia (piątek) 
9 stycznia (sobota)  
10 stycznia (niedziela)
12 stycznia (wtorek)   
13 stycznia (środa)    
14 stycznia (czwartek)  
15 stycznia (piątek)
16 stycznia (sobota)    
17 stycznia (niedziela)
23 stycznia (sobota)    
24 stycznia (niedziela)    
25 stycznia (poniedziałek)
26 stycznia (wtorek)   
27 stycznia (środa)   
28 stycznia (czwartek)   
29 stycznia (piątek)   
30 stycznia (sobota)   
31 stycznia (niedziela)
19:00 Balkon    
19:00 Balkon
19:00 Balkon
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Zszywanie
19:00 Zszywanie
19:00 Zszywanie
19:00 Brzydal
19:00 Brzydal
19:00 Brzydal    
19:00 Śmierć Iwana Ilicza – PREMIERA
19:00 Śmierć Iwana Ilicza – PREMIERA 
   
19:00 Śmierć Iwana Ilicza
19:00 Bramy raju
19:00 Bramy raju
19:00 Made in China
19:00 Made in China
19:00 Niżyński
19:00 Niżyński
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
8 stycznia (piątek)
9 stycznia (sobota)
10 stycznia (niedziela)
14 stycznia (czwartek)
15 stycznia (piątek)
20 stycznia (środa)
21 stycznia (czwartek)
20:00 7 słów o ziemi    
19:00 7 słów o ziemi
19:00 7 słów o ziemi    
19:00 O Łazarzu    
19:00 O Łazarzu    
19:00 Podróż do zielonych cieni     
19:00 Podróż do zielonych cieni
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 stycznia (piątek)     
2 stycznia (sobota)  
3 stycznia (niedziela)    
7 stycznia (czwartek)
8 stycznia (piątek)    
9 stycznia (sobota)    
10 stycznia (niedziela)
14 stycznia (czwartek)    
15 stycznia (piątek)
16 stycznia (sobota)    
17 stycznia (niedziela)
19 stycznia (wtorek)  
21 stycznia (czwartek)
22 stycznia (piątek)
23 stycznia (sobota)    
24 stycznia (niedziela)
24 stycznia (niedziela)
29 stycznia (piątek)  
30 stycznia (sobota)    
31 stycznia (niedziela)
19:15 Trzy razy łóżko
19:15 Morderstwo w hotelu
16:15 19:15 Morderstwo w hotelu    
11:15 Zbrodnia i kara
11:15 19:15 Zbrodnia i kara
19:15 Trzy razy łóżko
19:15 Trzy razy łóżko   
19:15 Piosenki z pianką
19:15 Piosenki z pianką
19:15 Trzy razy łóżko (spektakl z recitalem J.J.Należytego)
19:15 Trzy razy łóżko (spektakl z recitalem J.J.Należytego)    
11:15 Zbrodnia i kara
11:15 19:15 Zbrodnia i kara
19:15 Trzy razy łóżko
19:15 Trzy razy łóżko
11:15 13:15 Krawiec Niteczka z miasta Łodzi
19:15 Ta cisza to ja -monodram Jacka Kawalca
19:15 Emigranci – PREMIERA
19:15 Emigranci
19:15 Emigranci
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
19 stycznia (wtorek)
20 stycznia (środa)
22 stycznia (piątek)
23 stycznia (sobota)
24 stycznia (niedziela)
27 stycznia (środa)  
28 stycznia (czwartek)   
29 stycznia (piątek)    
31 stycznia (niedziela)
11:00 18:30 Znasz-Li Ten Kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (Teatr V6)
9:00 11:30 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany (ŁDK)
11:00 18:30 Skrzypek na dachu (Klub Wytwórnia)
18:30 Skrzypek na dachu (Klub Wytwórnia)
17:00 Broadway, róg Północnej (Klub Wytwórnia)         
18:30 All That Jazz Between Us (Teatr V6)
11:00 All That Jazz Between Us (Teatr V6)
18:30 Na końcu tęczy – PRZEDPREMIERA (AOIA) – ODWOŁANY
18:30 Na końcu tęczy – PREMIERA (AOIA)
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża scena
5 stycznia (wtorek)   
6 stycznia (środa)  
7 stycznia (czwartek)    
9 stycznia (sobota)     
23 stycznia (sobota)
24 stycznia (niedziela)  
28 stycznia (czwartek)    
29 stycznia (piątek)    
30 stycznia (sobota)    
31 stycznia (niedziela)
10:00 Przygody Barona Münchhausena
10:00 Przygody Barona Münchhausena
10:00 Na dnie
19:00 Na dnie
19:00 Biedermann i podpalacze – PREMIERA
19:00 Biedermann i podpalacze    
19:00 Biedermann i podpalacze
19:00 Biedermann i podpalacze
19:00 Biedermann i podpalacze
19:00 Biedermann i podpalacze
Mała scena
3 stycznia (niedziela) 
10 stycznia (niedziela)
29 stycznia (piątek)  
30 stycznia (sobota)    
31 stycznia (niedziela)
19:15 Jazzują kolorują    
19:15 Yotam    
19:15 Transfer – PREMIERA
19:15 Transfer
19:15 Transfer
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
15 stycznia (piątek)
17 stycznia (niedziela)
24 stycznia (niedziela)
28 stycznia (czwartek)
29 stycznia (piątek)
31 stycznia (niedziela)
10:00 Poszukiwacze Zaginionej Gwiazdki
12:30 Bałwankowa kraina
12:30 Bałwankowa kraina       
10:00 Poszukiwacze Zaginionej Gwiazdki
10:00 Poszukiwacze Zaginionej Gwiazdki
12:30 Bałwankowa kraina
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
2 stycznia (sobota)   
3 stycznia (niedziela)  
5 stycznia (wtorek)
6 stycznia (środa) 
7 stycznia (czwartek)   
8 stycznia (piątek)   
9 stycznia (sobota)    
10 stycznia (niedziela)
12 stycznia (wtorek)  
13 stycznia (środa)   
14 stycznia (czwartek)    
15 stycznia (piątek)
16 stycznia (sobota) 
17 stycznia (niedziela)  
19 stycznia (wtorek)
20 stycznia (środa)    
21 stycznia (czwartek)   
22 stycznia (piątek) 
23 stycznia (sobota)    
24 stycznia (niedziela)    
17:00 Kot w butach
12:00 Kot w butach     
9:00 11:00 Kot w butach    
9:00 11:00 Rock & Troll
9:00 11:00 Rock & Troll
9:00 11:00 Rock & Troll
17:00 Moje-nie moje
12:00 Moje-nie moje
9:00 11:00 Moje-nie moje
9:00 11:00 Ja Ty My (Miniatury)
9:00 11:00 Ja Ty My (Miniatury)
9:00 11:00 Konik Garbusek
17:00 Konik Garbusek
12:00 Konik Garbusek    
9:00 11:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 Tuwimki
9:00 11:00 Tuwimki
17:00 Tuwimki
12:00 Tuwimki
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
2 stycznia (sobota)
3 stycznia (niedziela)  
5 stycznia (wtorek)
6 stycznia (środa)
7 stycznia (czwartek)
8 stycznia (piątek)
9 stycznia (sobota)
10 stycznia (niedziela)
11 stycznia (poniedziałek)
13 stycznia (środa)
14 stycznia (czwartek)   
15 stycznia (piątek)
16 stycznia (sobota)
17 stycznia (niedziela)
23 stycznia (sobota)
24 stycznia (niedziela) 
24 stycznia (niedziela)        
26 stycznia (wtorek)
27 stycznia (środa)
28 stycznia (czwartek)  
29 stycznia (piątek)
30 stycznia (sobota)
31 stycznia (niedziela)
19:00 Next-Ex    
16:00 19:00 Next-Ex    
10:00 Next-Ex
19:00 Roszada
19:00 Roszada
19:00 Plotka    
19:00 Plotka
19:00 Plotka    
Jasełka    
10:00 39 stopni        
10:00 19:00 39 stopni    
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
16:00 19:00 Szalone nożyczki        
19:00 Komedia romantyczna – PRZEDPREMIERA
18:30 Moja-Nasza ulubiona poezja  
19:00 Komedia romantyczna – PRZEDPREMIERA        
19:00 Komedia romantyczna – PRZEDPREMIERA dla bezrobotnych
19:00 Komedia romantyczna – PRZEDPREMIERA
19:00 Komedia romantyczna – PRZEDPREMIERA
19:00 Komedia romantyczna – PRZEDPREMIERA
19:00 Komedia romantyczna – PREMIERA
19:00 Komedia romantyczna
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża sala
7 stycznia (czwartek)   
8 stycznia (piątek)   
9 stycznia (sobota)  
10 stycznia (niedziela)
14 stycznia (czwartek)   
15 stycznia (piątek)
16 stycznia (sobota)  
17 stycznia (niedziela)
21 stycznia (czwartek)    
22 stycznia (piątek)    
23 stycznia (sobota)    
24 stycznia (niedziela)    
19:07 Ceremonie
19:07 Ceremonie
19:07 Ceremonie
19:07 Ceremonie        
19:07 Ceremonie
19:07 Ceremonie
19:07 Ceremonie
19:07 Ceremonie        
19:07 Zmierzch
19:07 Zmierzch
19:07 Zmierzch
19:07 Zmierzch
Mała sala
7 stycznia (czwartek)    
8 stycznia (piątek)   
9 stycznia (sobota)    
10 stycznia (niedziela)    
13 stycznia (środa)    
14 stycznia (czwartek)    
15 stycznia (piątek)
16 stycznia (sobota)
17 stycznia (niedziela)    
23 stycznia (sobota)    
24 stycznia (niedziela)    
19:07 Gąska – PRZEDPREMIERA
19:07 Gąska – PREMIERA
19:07 Gąska – PREMIERA

19:07 Gąska
19:07 Plastelina – PRZEDPREMIERA
19:07 Plastelina – PRZEDPREMIERA
19:07 Plastelina – PREMIERA
19:07 Plastelina – PREMIERA

19:07 Plastelina
19:07 Lear
19:07 Lear
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Jaracza 40 tel. 607417674, 042 6172701
9 stycznia (sobota)
15 stycznia (piątek)
16 stycznia (sobota)    
17 stycznia (niedziela)  
23 stycznia (sobota)    
28 stycznia (czwartek)   
29 stycznia (piątek)    
30 stycznia (sobota)    
31 stycznia (niedziela)
19:00 Extra Virgin    – ODWOŁANY
19:00 Clapham Junction
19:00 Lotos Sintetic – ODWOŁANY
19:00 Dotyk zła    
19:00 Kain    – ODWOŁANY
19:00 Technika punktu świetlnego
19:00 Technika punktu świetlnego
19:00 Technika punktu świetlnego
19:00 Technika punktu świetlnego
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
2 stycznia (sobota)  
3 stycznia (niedziela) 
5 stycznia (wtorek)    
7 stycznia (czwartek)   
9 stycznia (sobota) 
10 stycznia (niedziela)
17 stycznia (niedziela)
23 stycznia (sobota)    
24 stycznia (niedziela)   
27 stycznia (środa)   
29 stycznia (piątek) 
30 stycznia (sobota)   
31 stycznia (niedziela)
15:00 19:00 My Fair Lady
18:00 My Fair Lady    
19:00 Nabucco
18:00 Carmen
11:00 14:00 Cinderella
18:00 Julius Cezar        
19:00 Wolny strzelec         
19:00 Romeo i Julia – PREMIERA
19:00 Romeo i Julia – PREMIERA 
   
18:00 Opowieści Hoffmanna- ODWOŁANE!!
18:00 Błękitny zamek
18:00 Błękitny zamek
18:00 Romeo i Julia
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
8 stycznia (piątek)
9 stycznia (sobota)
15 stycznia (piątek)
19 stycznia (wtorek)    
27 stycznia (środa)
28 stycznia (czwartek)  
18:00 Mistrz i Małgorzata    
18:00 Mistrz i Małgorzata        
18:00 Mistrz i Małgorzata        
11:00 18:30 Znasz-Li Ten Kraj… Spoko, to przecież Moniuszko!     
18:30 All That Jazz Between Us
11:00 All That Jazz Between Us
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
  repertuar wkrótce

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – luty 2013
repertuar
Repertuar teatrów – czerwiec 2013
Repertuar teatrów – wrzesień 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*