Poniżej zamieszczamy październikowe repertuary łódzkich teatrów. Większość z nich w nadchodzącym miesiącu powraca z nieco skróconym repertuarem.

UWAGA! Ze względu na specyfikę układu strony najlepiej oglądać ją na komputerach, netbookach, na smartfonach część repertuaru może się zlewać ze sobą.

AKADEMICKI OŚRODEK INICJATYW ARTYSTYCZNYCH

www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
4 października (niedziela)
20 października (wtorek)
Teatr_Starter
Śmierć Wenecji – premiera online

ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA

www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
we wrześniu brak informacji o pokazach teatralnych
Spektakle Teatru Chorea w sieci pod tym linkiem

BAŚNIOWA KAWIARENKA

www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
4 października (niedziela)
11 października (niedziela)
18 października (niedziela)
25 października (niedziela)
11:00 Brzydkie Kaczątko
11:00 Pinokio – opowieść o chłopcu z drewna
11:00 Ada i Kosmitek
11:00 Śpiąca królewna

DOM LITERATURY W ŁODZI

www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
Dom Literatury Online pod tym linkiem

ARTKOMBINAT SCENA MONOPOLIS

www.artkombinat.pl Kopcińskiego 62a
5 października (poniedziałek)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
15 października (czwartek)
17 października (sobota)
24 października (sobota)
20:00 Ratuj się kto rodzi
20:30 El Credito
20:30 Iris Munos – piosenki Serge’a Gainsbourga
20:00 St. Nicolas – monodram Szymona Kuśmidera
20:30 Januszkiewicz akustycznie
19:30 Ralph Kaminski
  Spektakle Fundacji Kamila Maćkowiaka
3 października (sobota)
4 października (niedziela)
14 października (środa)
20 października (wtorek)
21 października (środa)
23 października (piątek)
19:00 Klaus – obsesja miłości – PREMIERA
19:00 Klaus – obsesja miłości – PREMIERA II
19:00 Klaus – obsesja miłości
19:00 Niżyński
19:00 Niżyński
19:00 Diva Show

ŁÓDZKI DOM KULTURY

www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
2 października (piątek)
9 października (piątek)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
19:00 Ba!Łódzka bajka dla dorosłych
33. ŁóPTA – online
33. ŁóPTA – online
33. ŁóPTA – online

TEATR ARLEKIN IM. HENRYKA RYLA

www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
3 października (sobota)
4 października (niedziela)
7 października (środa)
8 października (czwartek)
9 października (piątek)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
16 października (piątek)
17 października (sobota)
18 października (niedziela)
24 października (sobota)
25 października (niedziela)
30 października (piątek)
31 października (sobota)
17:00 Wędrówki Nabu – PREMIERA
16:00 Wędrówki Nabu
10:00 Wędrówki Nabu
10:00 Wędrówki Nabu
19:00 Włókniarki
19:00 Włókniarki
12:00 Wędrówki Nabu 19:00 Włókniarki
18:00 Rutka
16:00 Rutka
12:00 Rutka
17:00 Jak zostałam wiedźmą – PREMIERA
16:00 Jak zostałam wiedźmą
18:00 Jak zostałam wiedźmą
16:00 Jak zostałam wiedźmą

TEATR IM. STEFANA JARACZA

www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena Duża
1 października (czwartek)
7 października (środa)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
15 października (czwartek)
16 października (piątek)
18 października (niedziela)
21 października (środa)
23 października (piątek)
24 października (sobota)
25 października (niedziela)
30 października (piątek)
31 października (sobota)
19:00 Lekcje miłości
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Ich czworo
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Kto zabił Kaspara Hausera
19:00 Kto zabił Kaspara Hausera
Scena Kameralna
  scena nieczynna
Scena Mała
  scena nieczynna

TEATR LOGOS

www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
12 października (poniedziałek)
13 października (wtorek)
14 października (środa)
15 października (czwartek)
20:00 Inferno
20:00 Inferno
20:00 Inferno
20:00 Inferno

TEATR DOM

www.teatrdom.pl, Piotrkowska 243 tel. 505 039 333
15 października (czwartek)
24 października (sobota)
18:00 Spotkanie z Adamem Bieleckim
20:00 Kabaret Paranienormalni

TEATR MAŁY

www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 października (czwartek)
2 października (piątek)
3 października (sobota)
4 października (niedziela)
9 października (piątek)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
16 października (piątek)
17 października (sobota)
18 października (niedziela)
23 października (piątek)
24 października (sobota)
25 października (niedziela)
30 października (piątek)
31 października (sobota)
19:15 Akompaniator – III generalna otwarta
19:15 Akompaniator – PREMIERA
19:15 Akompaniator
16:15 Akompaniator
19:15 Motel pod Mocnym Amorem
19:15 Motel pod Mocnym Amorem
16:15 Akompaniator 19:15 O!Impro Komedia Sąsiedzka
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Akompaniator
19:15 Tylko miłość (sceny z życia małżeńskiego)
19:15 Tylko miłość (sceny z życia małżeńskiego)
16:15 Antygona 19:15 O!Impro Wieczór Komediowy
19:15 Geriatrix Show
19:15 Geriatrix Show

TEATR MUZYCZNY

www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
5 października (poniedziałek)
18 października (niedziela)
9 października (piątek)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
23 października (piątek)
24 października (sobota)
30 października (piątek)
18:00 20:15 Pozytywni
18:30 Prosimy nie wyrywać foteli – pokaz przedpremierowy
18:30 Prosimy nie wyrywać foteli – PREMIERA
17:00 Prosimy nie wyrywać foteli
19:00 Presley i Sinatra: Mirosław Niewiadomski
18:30 Prosimy nie wyrywać foteli
18:30 Prosimy nie wyrywać foteli
18:30 Prosimy nie wyrywać foteli

TEATR NOWY IM. KAZIMIERZA DEJMKA

www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
2 października (piątek)
3 października (sobota)
4 października (niedziela)
10 października (sobota)
16 października (piątek)
17 października (sobota)
18 października (niedziela)
21 października (środa)
22 października (czwartek)
24 października (sobota)
25 października (niedziela)
28 października (środa)
29 października (czwartek)
31 października (sobota)
19:00 Mayday
19:00 Mayday 21:30 Impro Atak! Tarantino krwawa pulpa
16:00 Mayday
19:00 Impro Atak! Impro Shoty!
19:00 Lolita
19:00 Lolita
16:00 Lolita
10:00 My, psy
10:00 My, psy
19:00 Ślubu nie będzie
16:00 Ślubu nie będzie
19:00 Seks dla opornych
19:00 Seks dla opornych
12:00 Doktor Dolittle i przyjaciele 19:00 VI urodziny Impro Atak-u!
Mała Sala
2 października (piątek)
3 października (sobota)
4 października (niedziela)
9 października (piątek)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
16 października (piątek)
17 października (sobota)
18 października (niedziela)
21 października (środa)
22 października (czwartek)
23 października (piątek)
24 października (sobota)
25 października (niedziela)
29 października (czwartek)
30 października (piątek)
31 października (sobota)
19:15 Humanka
19:15 Humanka
19:15 Humanka
19:15 Testament Szekspira
19:15 Testament Szekspira
12:30 Krakowski Salon Poezji w Łodzi 19:15 Testament Szekspira
19:15 Obietnica poranka – PREMIERA
19:15 Obietnica poranka 21:15 Impro Atak! A niech to miłość!
19:15 Obietnica poranka
19:15 Zofia
19:15 Zofia
19:15 Kto odkrył Amerykę?
19:15 Kto odkrył Amerykę? 21:15 Impro Atak! Podglądacze
12:30 Krakowski Salon Poezji w Łodzi 19:15 Kto odkrył Amerykę?
19:15 Obietnica poranka
19:15 Obietnica poranka
19:15 Obietnica poranka
Scena Pod Sufitem
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
17 października (sobota)
18 października (niedziela)
24 października (sobota)
25 października (niedziela)
17:00 Bogom nocy równi
19:30 Bogom nocy równi
17:00 Amant na czerwonym dywanie
19:30 Amant na czerwonym dywanie
17:00 Znikomość
19:30 Znikomość
w każdą środę od 19 Teatralny Wehikuł Czasu – informacje tutaj
w każdą niedzielę od 16 Teatralna (wy)Bawialnia online – informacje tutaj

TEATR PICCOLO

www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
4 października (niedziela)
11 października (niedziela)
18 października (niedziela)
25 października (niedziela)
12:30 Urodziny Baby Jagi
12:30 Wielka Draka w Prosiaczkowie
12:30 Doktor Nieboli
12:30 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku

TEATR PINOKIO

www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
3 października (sobota)
4 października (niedziela)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
17 października (sobota)
18 października (niedziela)
24 października (sobota)
25 października (niedziela)
30 października (piątek)
12:00 Echy i achy, chlipy i chachy
16:00 Echy i achy, chlipy i chachy
12:00 Warsztaty familijne
16:00 Koralina
12:00 Pokolorowanki
12:00 Pokolorowanki
12:00 Pokolorowanki
16:00 Koralina
18:00 Halloween w Pinokiu

TEATR POWSZECHNY

www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
9 października (piątek)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
14 października (środa)
15 października (czwartek)
16 października (piątek)
17 października (sobota)
18 października (niedziela)
21 października (środa)
22 października (czwartek)
24 października (sobota)
25 października (niedziela)
27 października (wtorek)
28 października (środa)
19:00 Mayday 2 – dla emerytów
19:00 Mayday 2
19:00 Mayday 2
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Pomoc domowa
11:00 Pomoc domowa
16:00 Manewry weselne
16:00 Manewry weselne
11:00 Manewry weselne
19:00 Manewry weselne
Mała Sala
1 października (czwartek)
3 października (sobota)
4 października (niedziela)
6 października (wtorek)
7 października (środa)
8 października (czwartek)
9 października (piątek)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
13 października (wtorek)
14 października (środa)
15 października (czwartek)
17 października (sobota)
18 października (niedziela)
20 października (wtorek)
21 października (środa)
23 października (piątek)
24 października (sobota)
25 października (niedziela)
28 października (środa)
29 października (czwartek)
30 października (piątek)
31 października (sobota)
19:15 Wykapany zięć
19:15 Brancz
19:15 Brancz
19:15 Arcydzieło na śmietniku – dla studentów
16:00 Arcydzieło na śmietniku – dla emerytów
10:00 Janek, król przeprowadzek
10:00 Janek, król przeprowadzek
16:00 Wykapany zięć
16:00 Wykapany zięć
10:00 Dotknąć pustki
10:00 Dotknąć pustki
10:00 Dotknąć pustki
16:00 Jednorożec
16:00 Jednorożec – dla emerytów
10:00 Siedemnaście
10:00 Siedemnaście
19:15 Najpierw kochaj, potem strzelaj – dla studentów
19:15 Najpierw kochaj, potem strzelaj
19:15 Najpierw kochaj, potem strzelaj
10:00 Szkoła żon
10:00 Szkoła żon
19:15 Ferragosto – dla bezrobotnych
19:15 Ferragosto

TEATR STUDYJNY

www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
w październiku brak informacji o pokazach teatralnych

TEATR SZWALNIA

www.teatrszwalnia.pl ul. Struga 90 tel. 696 287 352
w październiku brak informacji o pokazach teatralnych

TEATR WIELKI

www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
4 października (niedziela)
5 października (poniedziałek)
10 października (sobota)
11 października (niedziela)
24 października (niedziela)
25 października (poniedziałek)
23 października (środa)
22 października (czwartek)
18:00 Grek Zorba
17:00 20:00 Pikantni
18:30 Va, Pensiero – najpiękniejsze chóry świata – odwołane
18:00 Va, Pensiero – najpiękniejsze chóry świata – odwołane
19:00 Cosi Fan Tutte – PREMIERA
19:00 Cosi Fan Tutte – PREMIERA II
18:30 Kopciuszek – odwołane
18:30 Kopciuszek – odwołane

TEATR V6

www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
9 października (piątek) 9:00 11:45 A Christmas Carol

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – kwiecień 2017
repertuar
Repertuar teatrów – grudzień 2015
repertuar
Repertuar teatrów – luty 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*